facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-02-23
 

Akcja "Bezpiecznie w górach" - Pulse Mammut Barryvox 15 % taniej

Na Sherpa.pl ruszyła akcja "Bezpiecznie w górach". Została specjalnie stworzona kategoria produktów, które każdy turysta powinien mieć przy sobie, jeżeli uprawia zimą turystykę górską.
Dbając o bezpieczeństwo swoich klientów, sklep Sherpa.pl w specjalnej cenie oferuje detektor lawionowy Pulse Baryyvox Mammut - cena została obniżona o 15 %.


Może uratować życie - Pulse Barryvox firmy Mammut

Zimowa turystyka niesie za sobą wiele niebezpieczeństw, zaawansowana technologia pozwala w wielu przypadkach ograniczyć ryzyko uprawiania sportów zimowych. Szczególnym ryzykiem obciążona jest turystyka górska, narciarstwo, snowboard oraz skitury. Wszędzie tam, gdzie chociaż w minimalnym stopniu istnieje ryzyko zejścia lawiny, każda osoba powinna być zaopatrzona w profesjonalny system umożliwiający szybkie lokalizowanie pod śniegiem. Prezentowane urządzenie to jeden z najbardziej zaawansowanych detektorów lawinowych na świecie - jednocześnie niewielki, prosty w obsłudze i niezawodny. Używany jest przez służby ratownicze na całym świecie m.in. również TOPR. Detektor domyślnie uruchamiany jest i działa w trybie nadawania, dzięki czemu w przypadku zasypania zawsze będzie informował inne urządzenia o swoim położeniu.


Teraz w specjalnie obniżonej cenie o 15%!

Więcej informacji: www.sherpa.pl.
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com