facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-05-11
 

Akademickie Mistrzostwa Tarnowa we wspinaczce na czas

Klub Uczelniany AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie po raz drugi organizuje Akademickie Mistrzostwa Tarnowa we wspinaczce na czas o Puchar Dyrektora Karpackiego Oddziału Obrotu Gazem w Tarnowie.
Mistrzostwa odbędą się 17 maja 2011 r. na sztucznej ścianie wspinaczkowej Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w hali przy ul. Krupniczej. Organizatorzy mają nadzieję, że zawody dostarczą uczestnikom sporo dobrej zabawy i wspinania, ale i zaciętej rywalizacji sportowej na wysokim poziomie – wszakże Tarnów słynie z szybkobiegaczy. Swój udział w Mistrzostwach zapowiedzieli m.in. Edyta Ropek i Jędrzej Komosiński, studiujący na kierunku wychowanie fizyczne właśnie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Tytułu mistrzowskiego wśród mężczyzn bronić będzie Michał Barnaś, dziesiąty zawodnik ubiegłorocznych Mistrzostw Polski seniorów w czasówkach, zaś wicemistrzostwa jego brat Jakub, który 30 kwietnia br. zdobył Puchar Tarnowa Amatorów we wspinaczce na czas.


O Puchar Dyrektora Karpackiego Oddziału Obrotu Gazem w Tarnowie, wśród pań rywalizować będą z Edytą Ropek m.in. Jadwiga Klimek, ubiegłoroczna Akademicka Wicemistrzyni Tarnowa oraz aktualna zdobywczyni Pucharu Tarnowa Amatorów, a także Agnieszka Szepielak – sklasyfikowana w rankingu Pucharu Polski 2010 na trzecim miejscu w kategorii młodzieżowcy kobiety.

Nagrody dla uczestników Mistrzostw ufundował sponsor KU AZS PWSZ w Tarnowie -  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com