facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

ACT ZERO 40+10 / DEUTER

Plecak przeznaczony jedynie do celów reprezentacyjnych i charytat. na jubileusz 110 lecia firmy. Trwa aukcja!


Trwa charytatywna aukcja, z której pozyskane środki przeznaczone zostaną w całości na rzecz ratowania katowanych i zabijanych zwierząt, którymi zajmuje się "Przystań Ocalenie". Przedmiotem aukcji jest plecak ACT ZERO 40+10.

Link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=285254284

Więcej informacji o akcji w Informacjach biznesowych.

ACT ZERO 40+10 to model niedostępny w sprzedaży w Europie.
Został przeznaczony jedynie do celów reprezentacyjnych i charytatywnych w związku z jubileuszem 110 lecia firmy który przypada w 2008 r. Jako ekskluzywna seria otrzymał  logotyp, który był używany w pierwszych plecakach.

Deuter to niemiecki producent śpiworów i plecaków. Obecnie jedna z najlepszych firm na świecie w swojej branży.

ACT ZERO to super lekki model hikingowy zbudowany z wykorzystaniem sprawdzonego już systemu Aircontact dla ACT Lite. Jest idealnym plecakiem na kilkudniowe wypady w góry lub poza miasto, dzięki jego efektywnej kompresji może służyć zarówno jako plecak dodatkowy (1 dniowy) jak i jako główny plecak transportowy przy kilkudniowych wypadach. Jego smukła sylwetka pozwala pokonywać najbardziej ekstremalne przejścia, szeroki pas biodrowy doskonale przenosi ciężar ładunku na biodra. Możliwość precyzyjnej regulacji systemu nośnego do wzrostu poprawia zastosowany system Vari-Quick. Boczne troki kompresyjne pozwalają na efektywne zmniejszenie jego pojemności. We wszystkich modelach serii ACT Lite, zastosowano system zapięcia pasa biodrowego poprzez ściągnięcie troków przed sobą, taki mechanizm wymaga od użytkowniczki / użytkownika zdecydowanie mniej siły przy zapięciu pasa oraz zdecydowanie poprawia precyzję jego dopasowania.

Wyposażenie:
- duża elastyczna kieszeń od frontu
- dwie kieszenie zapinane na suwak w klapie
- uchwyty na dopięcie kijków i czekana
- boczne kieszenie z siatki
- pojemność 40 +10 l

Opis systemu nośnego:

AIRCONTACT SYSTEM
Nazwę temu systemowi dała specjalna pianka wypełniająca system - Aircontact. Pianka posiada otwarte komory. Przy nacisku ciała na piankę, wilgoć i gorące powietrze zostają odpompowane na zewnątrz systemu. Taka konstrukcja systemu nośnego daje doskonały komfort podczas noszenia plecaka, przy równoczesnej stabilizacji ładunku na plecach. Właściwości Systemu Aircontact zostały potwierdzone testami, które dowiodły, że plecaki z użyciem tej pianki redukują potliwość o około 15 procent. Pianka wypełniająca część styku systemu nośnego z plecami, zbudowana z oddychających komór, idealnie odprowadzających gorące powietrze wytwarzane przez ciało. Efekt pompowania - następujący wskutek nacisku na piankę podczas ruchu powoduje cyrkulację powietrza, zasysane z zewnątrz przenika do struktury pianki wypierając jednocześnie nagrzane powietrze. W modelu ACT Lite efekt cyrkulacji dodatkowo zwiększa centralny kanał wentylacyjny. Vari-Quick, to bardzo proste i funkcjonalne dopasowanie położenia pasów nośnych do długości pleców. Dodatkowe troki stabilizujące przy pasach nośnych umożliwiające precyzyjne dopasowanie i wypozycjonowanie plecaka. Anatomicznie uformowane pasy nośne pokryte z zewnątrz tkaniną 3D-AirMesh. Wielowarstwowy pas biodrowy. Wysoki komfort noszenia gwarantuje od strony wewnętrznej miękka pianka pokryta oddychającą tkaniną 3D Air - Mesh. W środkowej i zewnętrznej warstwie pasa biodrowego, użyto twardej pianki wzmocnionej dodatkowo PU, której zadaniem jest utrzymanie właściwego anatomicznego kształtu. Solidny i właściwie uformowany pas biodrowy pozwala odciążyć ramiona i dłużej cieszyć się wędrówką. W serii ACT Lite zastosowano podwójną, cieńsza piankę obszytą oddychającą tkanina 3 D-Air-Mesh.

2007-12-14

(kg)

 Bakosport
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2020-07-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Bluza trekkingowa Maxtrail Long Sleeve Midlayer / Columbia

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-18
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Materac Etherlight XT / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-17
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Plecak PROLIGHTER 30 / Millet

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-16
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Raki Blade Runner / Cassin

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-15
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty Island MFS Alpin / Meindl

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com