facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

ACT Lite 45+10 SL / DEUTER

Plecak dla kobiet. Super lekki, idealny do trekkingu. Świetny na kilkudniowe wypady w góry lub poza miasto.

Plecak dla kobiet. Super lekki, idealny do trekkingu. Świetny na kilkudniowe wypady w góry lub poza miasto. Jego smukła sylwetka pozwala pokonywać najbardziej ekstremalne przejścia, a szeroki pas biodrowy doskonale przenosi ciężar ładunku na biodra. Możliwość precyzyjnej regulacji systemu nośnego do wzrostu poprawia zastosowany system Vari-Quick. Boczne troki kompresyjne pozwalają na efektywne zmniejszenie jego pojemności. We wszystkich modelach serii ACT Lite, zastosowano system zapięcia pasa biodrowego poprzez ściągnięcie troków przed sobą, taki mechanizm wymaga od użytkowniczki / użytkownika zdecydowanie mniejszej siły przy zapięciu pasa oraz zdecydowanie poprawia precyzję jego dopasowania.Wyposażenie:
 • linka gumowa (do dodatkowego troczenia)
 • pasy kompresyjne
 • dwie komory
 • kieszeń na suwak w dolnej komorze
 • kieszeń na suwak w pasie biodrowym
 • trzy kieszenie w kominie
 • dwie kieszenie z siatki, boczne
 • możliwość podwieszenia bukłaka max. 3 L
 • kieszeń na mokrą odzież
 • uchwyty na czekan, kije
 • mała kieszonka w pasie biodrowym zapinana na suwak
 • boczna regulacja pasa biodrowego
 • instrukcja SOS


System nośny:
Deuter Aircontact dla ACT LITE
Pojemność: 45 + 10 L
Waga: 1600 g
Wymiary
Wysokość: 70 cm, Szerokość: 40 cm, Głębokość: 26 cm
Materiał: Ripstop Nylon
Przeznaczenie: Turystyka, Trekking, Podróże
System Aircontact dla ACT LITE

Konstrukcja systemu nośnego to aluminiowe szyny ułożone w kształcie litery X, dodatkowo wyprofilowane tak, by idealnie przylegać do lędźwi. Na zewnątrz system nośny tworzy centralny kanał wentylacyjny z dwoma pasami z stanowiącymi oparcie ciężaru na plecach, kształt systemu nośnego (X) idealnie balansuje ciężar i pozwala zachować równowagę nawet przy dużym ciężarze i w trudnym terenie.

Poduszki systemu nośnego wypełniono komorową pianką Aircontact, której zadaniem jest cyrkulacja powietrza i odprowadzenie wytworzonego gorącego powietrza od ciała. Firma Deuter jako jedna z niewielu firm zastosowała piankę, której struktura jest otwarta – taka budowa zapobiega zatrzymywaniu gorącego powietrza i gromadzeniu się wilgoci. Pianka Aircontact dzięki swojej budowie, dodatkowo pobiera z zewnątrz chłodniejsze powietrze, pomagające schłodzić rozgrzane plecy i jednocześnie wypiera wytworzone przez ciało powietrze gorące. Przeprowadzone testy dowiodły, iż system nośny z wykorzystaniem pianki Aircontact powoduje redukcję potliwości o 15%. W poduszkach systemu nośnego, oprócz kształtu umożliwiającego odprowadzanie gorącego powietrza wytworzonego przez ciało, zastosowano dodatkowe kanały poprzeczne, których zadaniem jest zwiększenie cyrkulacji powietrza podczas marszu.

Plecaki przeznaczone dla kobiet posiadają oznaczenie SL (SlimLine) i charakteryzują się: węższym względem siebie ułożeniem pasów nośnych, krótszym systemem nośnym, węższymi i krótszymi pasami nośnymi. W 2006 r. w pasach biodrowych modeli SL, dodatkowo w miejscach styczności z kośćmi biodrowymi wszyto trójkątne kliny – odpowiadające za lepsze dopasowanie pasa do kształtu bioder kobiecych oraz większy komfort noszenia. Damskie pasy biodrowe dodatkowo charakteryzują się większym kątem pochylenia w górę niż męskie, wynika to z różnic anatomicznej budowy kobiet i mężczyzn.

 
Cena: 539 zł

Gwarancja: 24 miesiące

Kolory:
320 (storm-steel)
556 (cranberry-fire) 

Wyłączny dystrybutor: www.bakosport.pl
tel (22) 773 33 10

2007-08-10

(kg)
 


Bakosport
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2020-07-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Bluza trekkingowa Maxtrail Long Sleeve Midlayer / Columbia

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-18
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Materac Etherlight XT / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-17
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Plecak PROLIGHTER 30 / Millet

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-16
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Raki Blade Runner / Cassin

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-03-15
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty Island MFS Alpin / Meindl

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com