facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-02-14
 

8. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń zaprasza!

8. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to podróż dookoła Świata w jednym miejscu - podczas festiwalu i targów Turystycznych Tour Salon w Poznaniu odwiedzimy wszystkie kontynenty, podążając śladami opowieści pasjonatów. Przez całe trzy dni (od 14 do 16 lutego 2020 roku) ponad 20 podróżników będzie się dzielić swoimi opowieściami o przygodach w dalekich i bliskich krainach. Festiwal odbędzie się w Sali Ziemi, gdzie na żądnych podróżniczych wrażeń uczestników będzie czekało ponad 700 miejsc siedzących!

Fot. Norbert Rzepka

 

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń jest do idealną okazją do znalezienia podróżniczych inspiracji, zgłębienia wiedzy na temat ciekawych regionów, poznania pasjonatów, ciekawych podróżników, autorów książek podróżniczych czy znalezienia towarzyszy podróży. Krótko mówiąc, celem festiwalu jest inspirowanie siebie nawzajem i dzielenie się globtroterską wiedzą w przyjaznej atmosferze – i to bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, dotychczasowe doświadczenia podróżnicze czy budżet przeznaczany na wyprawę. Szczególne miejsce w gronie gości należy do osób, które mimo przeciwności losu jak np. niepełnosprawność czy trudniejsza sytuacja życiowa znajdują odwagę, by pokazać światu, że twórczo podróżować każdy może, a przeszkody w spełnianiu marzeń są tylko „w naszych głowach”.

 

Fot. J.Lasota

 

Festiwal odbywa się w formie konkursu i jest podzielony na dwie kategorie: Polska i Świat. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybieranych jest zaledwie kilkanaście prezentacji, które zostaną przedstawione podczas Festiwalu. Co roku jest to coraz trudniejszy orzech do zgryzienia mając na uwadze ograniczony czas trwania festiwalu i ilość niesamowicie ciekawych zgłoszeń. Tak też i stało się podczas organizacji 8. edycji festiwalu – z morza niesamowitych podróżniczych historii wybrano kilkanaście najbardziej interesujących przygód. I to właśnie ci podróżnicy będą mieli okazję zarazić energią i pozytywną postawą uczestników festiwalu!

 

Co roku organizatorzy starają się urozmaicać program, więc i podczas najbliższej edycji festiwalu będzie można zdobyć dodatkowe umiejętności oraz poszerzyć swoją wiedzę m.in. podczas warsztatów fotograficznych, zajęć dotyczących pisania książek, prezentacji odnośnie survivalu itd. Dodatkowo będzie można skorzystać z konsultacji medycznych, spotkać się z autorami książek oraz nawiązać nowe znajomości podczas wieczorów integracyjnych. Wisienką na torcie będzie także koncert berlińskiego zespołu Riders Connection, który po raz drugi zagrają w Polsce - i to po raz drugi na Festiwalu:) Magia pozytywnych dźwięków gwarantowana!

 

Fot. J.Lasota

 

Każdy dzień festiwalu to moc inspiracji, które mogą być uzupełnione wizytą na Targach Tour Salon, odbywających się w całości w Poznań Congress Center (Pawilon 15), gdzie wystawcy z uśmiechem i dużą dawką wojażerskiej mocy opowiedzą zarówno o tych bliższych, jak i o tych dalszych krainach oraz pomogą wybrać kierunek podróży marzeń!

 

Fot. J.Lasota

 

Brzmi ciekawie? Więcej informacji na:

 

WWWwww.sladamimarzen.pl

FB: Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

IG: sladami_marzen


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-04-04
WYDARZENIA
 

KIERAT 2024 – 19. edycja kultowych zawodów

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-03-20
WYDARZENIA
 

11. Dni Lawinowo-skiturowe

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com