facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-10-01
 

7 Summits - nowa kolekcja The North Face

The North Face prezentuje kolekcję 7 Summits, która oddaje hołd najwyższym szczytom siedmiu kontynentów. Zainspirowane ekstremalnymi wyprawami oraz wyjątkowymi zdolnościami i determinacją zdobywców produkty przenoszą prawdziwy klimat wysokogórskiej przygody wprost na ulice współczesnych miast.

Fot. materiały prasowe TNF

 

Zdobycie Korony Ziemi jest powszechnie uznawane jako jedno z największych dokonań alpinizmu. Wizja zdobycia najwyższych szczytów na wszystkich kontynentach łączy rzesze śmiałków z różnych części globu.

 

W 2006 roku Kit DesLauriers, skialpinistka i zawodniczka teamu The North Face, dokonała niesamowitego osiągnięcia, przenosząc podbój Korony Ziemi na zupełnie nowy poziom. Została pierwszą osobą na świecie, która nie tylko z sukcesem zdobyła najwyższe szczyty na wszystkich kontynentach, lecz także zjechała z nich na nartach, co zapewniło jej stałe miejsce w historii skialpinizmu i potwierdziło jej wszechstronność w wysokogórskiej eksploracji.

 

Niezwykłe osiągnięcie Kit i aura wyzwania panująca wokół Korony Ziemi były bodźcem do stworzenia linii produktów od stóp do głów. Najnowsza odsłona The North Face bazuje na kultowych już produktach marki, ale przenosi je na inny poziom. W skład kolekcji wchodzą m.in. parka Himalayan, limitowana edycja bluzy Denali 95’, plecak Explore Haulaback czy buty 7SE Bootie.

 

Fot. materiały prasowe TNF

 

Nawiązujące do siedmiu szczytów Korony Ziemi patche na rzepy można wymieniać między różnymi elementami kolekcji. Wysokogórska estetyka produktów, ich nowoczesny krój i czarno-żółta kolorystyka już jesienią wprowadzą iście zimowy klimat na miejskie ulice.

 

Fot. materiały prasowe TNF

 

Produkty z kolekcji 7 Summits pojawią się w sprzedaży 2 października na stronie www.thenorthface.pl i w wybranych sklepach The North Face. By być na bieżąco z premierami The North Face, warto śledzić profile marki na Facebooku i Instagramie.

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com