facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-12-13
 

5 edycja "Opowieści z Gór"

Akademicki Klub Turystyczny zaprasza na piątą edycję "Opowieści z Gór". Jest to trzydniowy cykl spotkań ze znanymi podróżnikami. W tym roku gościć będziemy Annę Czerwińską, Jurka Natkańskiego i Olę Dzik.
Zapraszamy wszystkich, którzy kochają góry i lubią słuchać o wyprawach w bardzo odległe a czasem i najwyższe zakątki świata.


Termin: 14, 15, 16 grudnia 2010, godz. 18:30.
Miejsce: Warszawa, kampus SGGW, ul. Nowoursynowska 166, budynek 34, aula 4

14 grudnia


Anna Czerwińska - Jedna z najwybitniejszych polskich himalaistek. W tym roku świętuje 10-lecie zdobycia Korony Ziemi, którego dokonała jako pierwsza Polka. Zdobywczyni ośmiu ośmiotysięczników opowie o swojej ostatniej wyprawie Broad Peak Polish K2 Expedition.

15 grudnia

Jerzy Natkański
- Alpinista i maratończyk, uczestnik wypraw m.in. na K2, Makalu, Dhaulagiri, Nanga Parbat.  W grudniu 2010 roku wyrusza na zimową wyprawę Polskiego Związku Alpinizmu na Broad Peak. Jeden z założycieli AKT SGGW.

16 grudnia

Ola Dzik
- Jako pierwsza Polka zdobyła 5 siedmiotysięczników byłego ZSRR, zyskując tym samym prestiżowy tytuł Śnieżnej Pantery. Jako pierwsza kobieta ukończyła zawody Elbrus Race na najdłuższej trasie EXTREME. Wywalczyła Puchar Polski i została Mistrzynią Polski w narciarstwie wysokogórskim w 2007 r. należy do klubu Skialpinistycznego „Kandahar” i SKPB Katowice.

Wstęp wolny.

Źródło: e-gory.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com