facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-01-12
 

15 – 16 stycznia Dynafit Expert Days

Kolejna edycja Dynafit Expert Days w Sklepie stacjonarnym 8a.pl

 

W dniach 15 – 16 stycznia 2015, w Sklepie stacjonarnym 8a.pl w Gliwicach, odbędzie się kolejna odsłona Dynafit Expert Days

 

Pierwsza edycja spotkań ze specjalistami marki Dynafit cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie udało Ci się wtedy do nas dotrzeć? A może zapomniałeś o coś zapytać? Nic straconego! Będziesz miał kolejną okazję na zasięgnięcie fachowej porady. 

 

Szukasz najwyższej klasy sprzętu skitourowego? Nie do końca wiesz co wybrać? Nie masz pojęcia czym się kierować przy dokonywaniu zakupów butów, wiązań, kijków czy nart skitourowych? Nadmiar informacji znalezionych w internecie wcale Ci nie pomógł?

 

To żaden problem! Niezależnie od tego, czy zamierzasz zacząć swoją przygodę ze skitouringiem, czy jesteś może już zaawansowanym zawodnikiem, specjaliści obecni w dniach 15-16.01.2015 od 14:00 do 18:00 w Sklepie 8a.pl, pomogą Ci opanować podstawy bądź usystematyzować wiedzę na Dynafit Expert Days. W tych dniach będziesz mógł zadać setki nurtujących Cię pytań naszym ekspertom, którzy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości oraz pomogą w doborze sprzętu skitourowego i freeridowego tak, aby został dopasowany do Twoich potrzeb. 


Pierwszego dnia będziesz miał okazję porozmawiać na temat Ski Touringu z Przemysławem Sobczykiem z Tatra Running Team, doświadczonym skialpinistą i biegaczem górskim, zwycięzcą Biegu Ultra Granią Tatr i Biegu Rzeźnika. Dzień później odwiedzi nas Piotr Gąsiorowski z firmy Dynafit, który opowie o Free Touringu. Spotkanie z naszym ekspertem to również okazja na zasięgnięcie fachowej porady dotyczącej sprzętu słynnej niemieckiej marki.

 

Z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy na spotkanie z naszymi ekspertami, którzy udzielą praktycznych porad dotyczących produktów firmy Dynafit. Oprócz możliwości zdobycia istotnych informacji od profesjonalistów, masz szansę na uzyskania rabatu na zakup sprzętu skitourowego Dynafit, darmowy montaż wiązań i wygrzanie botków. A może nie masz skitourowej apteczki? A może masz miejsce w plecaku na kolejną parę porządnych skarpet? Zapraszamy na zakupy w dniach 15-16.01.2015 podczas Dynafit Expert Days!

 

Dynafit Expert Days odbędą się w dniach 15-16.01.2015 w Sklepie stacjonarnym 8a.pl, mieszczącym się przy ul. Witkiewicza 6 w Gliwicach. Zapraszamy!

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com