facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-05-23
 

10. Warszawskie Targi Książki - zapraszamy do Stefy Kultury Górskiej!

Maj można byłoby nazwać miesiącem literatury górskiej, jeśli koncepcja ustanawiania okolicznościowych dni, tygodni lub miesięcy jeszcze komuś wydaje się atrakcyjna. Okazji do przeczytania dobrej książki niekoniecznie trzeba wypatrywać w kalendarzu, jednak to właśnie w ostatni weekend tego miesiąca, a dokładniej od 23 do 26 maja, odbywać się będą 10. Warszawskie Targi Książki – prawdopodobnie największa tego typu impreza naszym kraju.

 

Wydarzenie imponujące, bo udział zapowiedziało 800 wystawców z 27 krajów. Oczywiście branża górska będzie reprezentowana przez niemal wszystkich wydawców i większość księgarni zajmujących się tego rodzaju literaturą. Nie mogło zabraknąć więc i nas – serdecznie zapraszamy na stoisko Wydawnictwa GÓRY, w ramach Strefy Kultury Górskiej, gdzie oprócz książek i przewodników przez nas publikowanych znajdziecie też większość tytułów literatury górskiej wydanej do tej pory w Polsce i dokładnie wszystkie nowości rynkowe.

 

Dlatego jeśli macie w planach powiększenie swojej domowej biblioteczki, a wybieracie się na 10. WTK, warto zamówić online na http://www.ksiazkigor.pl/ interesującą Was pozycję właśnie dziś i odebrać na naszym stoisku, co zagwarantuje, że na pewno jej nie zabraknie, pozwoli zaoszczędzić kilka złotych na przesyłce i cieszyć się lekturą już w najbliższy weekend.

 

Poza bibliofilską ucztą, w Strefie Kultury Górskiej przewidziane są również spotkania ze znanymi wspinaczami czy autorytetami wspinaczkowego środowiska. Na jednej przestrzeni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentuje kilka wydawnictw, będzie więc okazja, aby porozmawiać z ludzi, którzy stoją za tytułami publikowanymi przez Annapurnę czy Góry Books – autorami, redaktorami i wydawcami.

 

 

Do zobaczenia na miejscu! 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-04-21
WYDARZENIA
 

Wspinaczkowy Puchar Polski w Skarpie Bytom

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-04-11
WYDARZENIA
 

Spektakl „WANDA”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-03-09
WYDARZENIA
 

Przegląd Kobiecych Filmów Górskich i Podróżniczych

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-02-14
WYDARZENIA
 

12. Przegląd Filmów Górskich w Wadowicach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-02-08
WYDARZENIA
 

Andrzej Najder – cykl heliograwiur skalnych form

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com