facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-07-07
 

... I kilka powtórzeń u nich

Na długi weekend majowy do Ospu wybrał się Waldek Podhajny. Podczas wyjazdu szybko rozprawił się...


Na długi weekend majowy do Ospu wybrał się Waldek Podhajny. Podczas wyjazdu szybko rozprawił się z prowadzeniami kilku klasowych dróg: Sonce w oczech 8a+ (4 p.), Samsara 8a/a+ (2 p.), Blood, Sugar, Sex, Magic 8a/a+ 2p. Waldek udał się również na Frankenjurę, gdzie w trzeciej próbie pokonał „polski klasyk”, czyli Osho 10– (Schwalbenloch).

Towarzyszem Waldka w czasie tego wyjazdu był Konrad Saladra, który pokonał linię Subway 10 (Bärenschluchtwände). Nie sposób nie dodać – gratulując przy okazji formy – że niedawno Waldek obchodził jubileusz 25 lat wspinania. 

6 (133) 2005

(kb)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2026-05-05
GÓRY
 

Szlak wysokiego wybrzeża – Hoga Kustenleden

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2026-04-23
GÓRY
 

Trekking w krainie czarów - Islandia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2026-04-09
GÓRY
 

Pico – widoki z kosmosu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2026-04-08
GÓRY
 

Kreta – prawdziwie narciarska wyspa

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2026 Goryonline.com