facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-12-06
 

Zjazd Bargiela w filmie

Już 5 grudnia na ekrany Multikin pojawi się nowa produkcja opowiadająca o sportach ekstremalnych. W jej części narciarskiej zobaczycie relacje Andrzeja Bargiela z Shisapangma Ski Challenge oraz niesamowite triki Marcin Pośpiecha.

Just Ride to kontynuacja filmów z cyklu Sony VAIO Extreme Series (Urlop i Urlop 2), które przez ostatnie dwa lata były wisienką na torcie całego cyklu. Choć poprzednie produkcje pokazywały życie sportowców i sens podróżowania, tym razem twórcy postanowili pójść w inną stronę, tworząc kompletnie nowy projekt. Just Ride został podzielony na sześć odrębnych rozdziałów. Po każdym z nich oprowadza czołówka Polski w danej dyscyplinie. Choć każdy z rozdziałów jest kompletnie inny, to łączy je jedna rzecz – nierealne wyczyny przekraczające znane dotąd granice. Oglądając piętnastometrowe backflipy na rowerze czy zjazd z ośmiotysięcznika na nartach ciężko zgodzić się z tytułowym stwierdzeniem – że to tylko jazda.

Fot. arch.Andrzej Bargiel


Występują:

- Andrzej Bargiel – Czołowy Polski skitourowiec. W swoim rozdziale dzięki kamerze Darka Załuskiego zabierze nas na ośmiotysięcznik Sziszapangma, z którego w październiku zjechał na nartach. Całość zmontował Marcin Kin.
- Marcin Pośpiech – Przedstawiciel freestylowej odmiany nart. W swoim rozdziale zabierze nas na wycieczkę po najlepszych snowparkach w całej Europie, które odwiedził przez ostatni rok. Śmiało można powiedzieć, że jego część jest dowodem na to, że jest jednym z najbardziej technicznych freeskierów w Polsce.
- Szymon Godziek – Mistrz Polski w MTB Slopestyle odkryje na ekranie freestylową stronę rowerów nakręconą w Kluszkowcach.
- Tomek & Kuba Wolak – dwóch z trzech członków ekipy Wolak Brothers. Mają na swoim koncie wiele tytułów Mistrzów Polski w snowboardzie kategorii slopestyle i big air. W swoim rozdziale zabiorą nas do snowparków w Kolorado i na najciekawsze miejscówki w południowej Polsce. Całość materiału zmontował Łukasz Kowalski.
- Szymon Stachoń – Zwycięzca wielu zawodów deskorolkowych w całej Europie. Choć Szymon mieszka w Belgi, to materiał do filmu nagrał specjalnie w swoim rodzimym mieście – Zakopanem.
- Maciej Jodko – Reprezentant kadry Polski w snowboardzie, który w przeciągu ostatnich dziesięciu lat zajmował miejsce w pierwszej trójce ponad 50 razy podczas zawodów kolarskich! To właśnie pasje do rowerów Maćka nagrali Piotr Kabat i Łukasz Zgraja.


Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat filmu i zobaczyć zdjęcia zrobione podczas jego kręcenia to zapraszamy na stronę wydarzenia https://www.facebook.com/events/372462132900115/.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com