facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-12-11
 

Zimowa wyprawa na Ural Subpolarny (11 grudnia, Kraków)

Kolejne spotkanie z cyklu "Świat bliższy niż sądzisz..." odbędzie się 11 grudnia 2012 roku o godz. 19.00. O swojej zimowej wyprawie na Ural Subpolarny opowie Jarek Jóźwicki "Dziku".
Kilka lat temu ruszając z realizacją projektu Korona Europy, zaczynałem dopiero poznawać świat gór. Nie mając żadnego doświadczenia, wiedzy, sprzętu ani ekipy postanowiłem zdobywać najwyższe szczyty europejskich państw. Przez kolejne lata luki te zaczęły się wypełniać. Poznałem wspaniałych ludzi, z którymi mogłem wspólnie zdobywać doświadczenie i dzielić wrażenia. Kiedy postanowiliśmy zmierzyć się z Narodnają - kolejną Górą z naszej listy, założyliśmy, że mamy już na tyle wprawy, by podjąć się tego wyzwania zimą. Prezentując naszą zimową wyprawę na Ural Subpolarny opowiadam o tym, skąd się biorą takie szalone pomysły, jak je zrealizować oraz jak przeradzają się one we wspaniałą przygodę.
Jarek Jóźwicki "Dziku" 
 
fot. Jarek Jóźwicki
 
Slajdowisko z cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…” odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 11.12.2012 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Wstęp wolny!
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2019-11-07
HYDEPARK
 

Monika Witkowska - „Manaslu. Góra Ducha, Góra Kobiet”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Bartek Pasiowiec
 
Goryonline
 
2019-10-21
HYDEPARK
 

Anna Musiałówna – „Próba przeczekania wiatru”

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com