facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-12-21
 

Zimowa TNF Summit Series

W czasie narciarskich wypraw w wyższe partie gór lista sprzętu może ograniczyć się do lawinowej trójcy, raków i czekana, ale może też bardzo się wydłużyć, jeżeli cel jest naprawdę ambitny i potrzebny będzie sprzęt wspinaczkowy. W takiej sytuacji znaczenie zaczyna mieć waga każdej rzeczy, którą zabiera się ze sobą w góry.

Zimowa kolekcja The North Face Summit Series została zaprojektowana tak, by w optymalny sposób połączyć małą wagę ze zdolnością do szybkiego odprowadzania wilgoci z powierzchni skóry, zachowania ciepła i ochrony przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Alloy Jacket

Kurtka wykonana została według opracowanej przez The North Face koncepcji Thermo3D™, która zakłada wykorzystanie materiałów o różnych właściwościach w odpowiednich miejscach. Warstwa materiału HyVent-Alpha™ 3L na kapturze i ramionach jest wodoodporna i wyjątkowo wytrzymała. Z kolei soft shell Apex Universal® na całym korpusie zapewnia doskonałe odprowadzenie pary wodnej w czasie intensywnego wysiłku fizycznego. Wreszcie elastyczny Pertex Equilibrium® po wewnętrznej stronie ramion gwarantuje pełną swobodę ruchów, potrzebną w czasie wspinaczki i zjazdów w trudnym technicznie terenie.Alloy Pant

Spodnie wykonane według tych samych założeń, co kurtka Alloy, zapewniają ochronę przed zimnem i doskonałe odprowadzenie pary wodnej w czasie intensywnego wysiłku fizycznego. Elastyczny i odporny na uszkodzenia materiał Apex Universal® na udach i podudziach gwarantuje odpowiednią oddychalność i ochronę przed wiatrem. Z kolei  nieprzemakalna warstwa HyVent-Alpha® zastosowana została w miejscach najbardziej narażonych na styczność ze śniegiem - pośladkach i kolanach.
Radium High-Loft Jacket

Niezwykle pakowna, ciepła i oddychająca kurtka Radium High-Loft doskonale sprawdzi się jako warstwa pośrednia podczas dłuższych wypraw skialpinistycznych. Dzięki zastosowaniu materiału Polartec® o małej gęstości jest bardzo lekka, zachowując przy tym najlepsze właściwości, jeżeli chodzi o zatrzymanie ciepła. Panele boczne wykonane zostały z materiału Polartec Power Stretch Pro®, dzięki czemu kurtka nie ogranicza ruchów w czasie wspinaczki.Catalyst Micro Jacket

Catalyst Micro to nowa wersja klasycznej kurtki puchowej The North Face®. Dzięki nowej konstrukcji komór i zastosowaniu wysokiej jakości puchu ProDown 800, który jest odporny na wilgoć, jest to najlepsza propozycja dla osób, które szukają jak najlżejszej, a przy tym możliwie najcieplejszej kurtki.Ceny:
Alloy Jacket – 1 199 zł
Alloy Pant – 1 099 zł
Radium High-Loft Jacket – 599 zł
Catalyst Micro Jacket – 999 zł


The North Face®, należący do VF Corporation, Inc., powstał w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane technicznie produkty wspinaczom, sportowcom wytrzymałościowym, miłośnikom gór i sportów zimowych oraz odkrywcom. Produkty firmy sprzedawane są w sklepach dedykowanych podróżnikom, wspinaczom, narciarzom i snowboardzistom, sieciach sklepów sportowych oraz z odzieżą outdoorową. 
Więcej informacji o The North Face® na: www.thenorthface.com.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com