facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-11-14
 

Zima od Salomona w sklepie Outdoorzy

Kolekcja zimowa Salomona dostępna jest już w sklepie Outdoorzy.

Salomon jako firma narodził się w 1947 roku w sercu francuskich Alp, które są również miejscem narodzin współczesnego alpinizmu. Kierowani pasją do narciarstwa i innowacji Francois Salomon i jego syn George projektowali i udoskonalali pierwsze ze współczesnych wiązań narciarskich. Przez kolejne 60 lat zaangażowanie firmy Salomon w innowacyjne projekty oraz pasja do górskich sportów przyczyniły się do powstania ogromnej ilości rewolucyjnych rozwiązań w dziedzinie wiązań, butów, nart oraz odzieży przeznaczonej dla narciarstwa zjazdowego i klasycznego. Przyniosło to także wiele nowych rozwiązań stosowanych w butach, odzieży i sprzęcie  snowboardowym, jak i w biegach terenowych, alpinizmie i wielu innych sportach.
 

Dziś produkty Salomon sprzedawane są w ponad 160 krajach, a marka ta jest marką globalną. Poprzez zaawansowanie projektów, Salomon dostarcza innowacji i postępu w dziedzinie sportów górskich, przekształcając nowe pomysły na faktyczne działania znacznie poszerza zakres możliwości. Dziedzictwo Salomona, jego kultura i zaangażowanie są ze sobą powiązane jedną myślą: najlepsi światowi liderzy w sportach górskich tworzą najlepsze światowej klasy produkty.

W sprzedaży m.in. buty, bluzy, polary, spodnie i kurtki. Wygodne oraz wykonane z najlepszych materiałów w najmodniejszych fasonach i kolorach. Więcej informacji i produktów na stronie sklepu:
www.outdoorzy.pl

 

 

Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com