facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-12-02
 

Zgarnij nagrody za 3500 zł i jedź na Kilimandżaro za darmo!

Zapraszamy do udziału w konkursie 8a.pl "Świąteczny łamaniec". Połam język na nazwach produktów i wygraj wyprawę marzeń!
Nagroda główna: uczestnictwo 1 osoby w wyprawie na najwyższy szczyt Afryki Kilimandżaro połączonej z safari. Nagroda obejmuje przelot, transfery na miejscu, ubezpieczenia, opłaty w parkach narodowych Kilimandżaro oraz na safari, wynajem przewodnika, tragarzy, noclegi w hotelu oraz w namiotach na Kilimandżaro, wyżywienie, opiekę kierownika wyprawy.

Wartość nagrody: 6 000 zł!

Sponsorem nagrody głównej jest Adventure24 - specjalista od organizacji wypraw górskich i podróży w najdalsze zakątki świata!

Regulamin:

1. Przyłącz się do 8a.pl na facebooku.
2. Codziennie publikujemy nazwy 3 produktów z oferty 8a.pl - z liter składających się na ich nazwy wymyśl jak najwięcej słów w temacie dnia.
4. Jeśli chcesz grać o nagrodę główną, odpowiedz na pytanie dodatkowe.
5. Codziennie nagrodę rzeczową wygrywa osoba, która ułożyła największą ilość słów.

Zapraszamy do zakładki "Świąteczny łamaniec"!
Codziennie aż do świąt, wygrać możesz cenne nagrody z asortymentu 8a.pl. Możesz być pewnym, iż nie poskąpimy fajnych prezentów! Pula nagród rzeczowych: ponad 3 500 zł!

Nagrodę główną zgarnie osoba, która najciekawiej odpowie na pytanie dodatkowe.Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com