facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-12-06
 

Zdjęcia z powietrza - konkurs fotograficzny

Klub Podróżników "Śródziemie" i HiFlyer Polska zapraszają do udziału w nowym konkursie fotograficznym - "Zdjęcia za zdjęcia" -- połączonym z plenerem na balonie.
W pierwszym etapie wyłonionych zostanie 10 osób na podstawie nadesłanych zdjęć o tematyce "w locie". Temat konkursu jest szeroki i wyobraźnia autorów niczym nieograniczona.
Najlepsze prace 10 osób zostaną  zaprezentowane w galeriach fotograficznych na stronie klubu oraz na stronach partnerów klubu, a 3 najlepsze zostaną nagrodzone upominkami od Klubu Podróżników Śródziemie oraz firmy HiFlyer Polska.

Wybrane osoby (10) wezmą udział także w bezpłatnym plenerze fotograficznym na balonie z wysokości ok 150 - 180 metrów.
Po plenerze wszyscy uczestnicy nadeślą po 3 najlepsze fotografie wykonane w trakcie pleneru. 30 zdjęć trafi  do galerii jaka powstanie na stronie HiFlyer Polska, a z pośród nadesłanych 30 zdjęć wybrane zostaną 3 najlepsze.
3 zwycięzców drugiego etapu także zostanie nagrodzonych upominkami od Klubu Podróżników Śródziemie oraz biletami rodzinnymi na balon od HiFlyer Polska.

HiFlyer Polska

Zdjęcia należy nadsyłać na adres: konkursynonstop@gmail.com, w tytule należy wpisać "Konkurs w Locie", a w tresci maila należy podać: imię, nazwisko, nick ze strony Klubu Podrózników Śródziemie oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do przesłanych prac.
Minimalna wielkość zdjęcia to 800 x 600 pix,  a maksymalna to 1600 x 1024 nieprzekraczająca 2 MB każde.

Każdy uczestnik może nadesłać 3 zdjęcia.
Termin nadsyłania zdjęć upływa 25 grudnia godz. 23.59
Ogłoszenie wyników 28 grudnia na stronie Klubu Podróżników Śródziemie.

Plener fotograficzny zostanie zorganizowany w styczniu 2012 (zależnie od warunków pogodowych), a dla osób spoza Krakowa (z nagrodzonej 10) będzie możliwość wykonania zdjęć indywidualnie na balonie.

Prezentacja poplenerowych najlepszych 30 prac i wybór 3 zwycięzców nastąpi 15 lutego (nadsyłanie prac uczestników pleneru do 10 lutego)Więcej informacji na stronie: Klub Podróżników.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com