facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-11-06
 

Zatrzymaj ciepło i pokonaj chłód z Climaheat

Ta zima przyniesie prawdziwą rewolucję! Utrzymanie ciepła w najniższych temperaturach przestanie być wyzwaniem. Technologia climaheat™ została zaprojektowana dla sportowców, którzy potrzebują doskonałej izolacji termicznej w surowych, zimowych warunkach. Zatrzymaj ciepło, pokonaj chłód i bądź aktywny zimą z Climaheat!

 

 

 

Inspiracja najnowszej technologii climaheat™ pochodzi wprost z natury, a dokładniej od zamieszkującego jeden z najbardziej nieprzyjaznych regionów naszej planety niedźwiedzia polarnego. Nowe zamki cieplarniane climaheat™ świetnie dostosowują się do potrzeb użytkownika- pozwalają zatrzymać ciepło i zapewniają wysoką kontrolę wilgoci.

Technologia wydrążonych włókien, która zatrzymuje ciepłe powietrze, doskonale izoluje ciało, pozwalając na utrzymanie odpowiedniej temperatury. Przędza tkaniny mają pusty rdzeń, dzięki czemu zatrzymują większą ilość powietrza i zapewniają doskonałą izolację bez dodawania zbędnego obciążenia. Poczuj optymalne docieplenie!

 

Ale to nie koniec atutów climaheat™. Włókna w połączeniu z wyjątkową techniką szycia tkaniny zapewniają zaawansowaną kontrolę wilgoci – jest ona rozkładana na większej powierzchni tkaniny, która natychmiast odparowuje i szybciej wysycha. Zapobiega to przemoczeniu,  a jednocześnie zapewnia utrzymanie ciepła. 

 

Wiemy, jak bardzo ważne jest, by sportowcy mogli utrzymać optymalną temperaturę ciała w trakcie zimowego treningu. Zbyt niska może skutecznie zmniejszyć poziom ich wydajności. Nasze badania i rozwój doprowadziły do poznania niekonwencjonalnych obszarów biomimetyki pozwalając dostosować najnowszą technologię do najtrudniejszych warunków. Nasz innowacyjny zespół zaprojektował gamę produktów, aktywnie dostosowujących się do temperatury ciała, zapewniających doskonałą izolację cieplną i precyzyjną kontrolę wilgotności podczas zimowego treningu” - podkreśliła Kolja Orzeszko, Global Business Unit Director Apparel Men.

 

 

Linia produktów Climaheat jest w sprzedaży tej zimy na całym świecie w różnych kategoriach: trening, bieganie i Stella McCartney. Nowe koszulki, kurtki, swetry, spodnie i buty z kolekcji climaheat™ to idealny wybór dla sportowców, którzy chcą pokonać trudne warunki i przekroczyć swoje dotychczasowe granice. Zapewniając utrzymanie ciepła ciała i eliminację wilgoci, climaheat™ jest niezastąpiony dla każdego sportowca w trakcie ciężkich, mroźnych treningów.

 

Stylowa bluza z kapturem

 

   

 

 

Wraz ze spadającą temperaturą wielu biegaczy rezygnuje z treningów na zewnątrz. Z bluzą Climaheat Hydro zimowe warunki przestają być barierą. Zainspirowana futrem niedźwiedzia polarnego tkanina climaheat™ zapewnia optymalnie docieplenie, wysoką kontrolę wilgoci, oraz intuicyjne zarządzanie temperaturą. Wodoodporny materiał na ramionach i kapturze gwarantuje dodatkową ochronę i komfort , a designerski styl wpisuje się w modny zimowy look.

 

Szczegóły:

 

  • Lekka i doskonała izolacja dzięki technologii wydrążonych włókien,
  • Zaawansowana kontrola wilgoci i oddychania dzięki unikalnej konstrukcji tkaniny,
  • Nakładki z wodoodpornego materiału na kapturze, ramionach i łokciach, wraz z w pełni wodoodpornym zamkiem błyskawicznym,
  • Dwie niezwykle przydatne kieszenie po bokach do przechowywania akcesoriów do biegania, telefonu i kluczy.

 

Bluza Climaheat z kapturem

 

   

 

Ta bluza sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Jest idealna na zimowe bieganie. W niskich temperaturach unikatowy splot tkaniny climaheat™ w kształcie plusów zatrzymuje ciepło i tworzy ochronny mikroklimat. Specjalne funkcje bluzy, takie jak zintegrowana maska, wysuwane mankiety i pętle na kciuki gwarantują dodatkową ochronę w jeszcze niższych temperaturach.

 

Szczegóły:

 

  • Lekka i doskonała izolacja dzięki technologii wydrążonych włókien,
  • Zaawansowana kontrola wilgoci i oddychania dzięki unikalnej konstrukcji tkaniny,
  • Regulowany kaptur i maska tworzą ściśle przylegającą, dodatkową ochronę i ciepło,
  • Wysuwane mankiety z pętlami na kciuki dla ochrony rąk.

 

Zatrzymaj ciepło, pokonaj chłód z Climaheat.

 

Buty i ubrania możesz nabyć we wszystkich salonach adidas i sklepach partnerskich oraz w sklepie internetowym adidas http://www.adidas.pl/climaheat.

 

Dowiedz się więcej o technologii climaheat™: http://youtu.be/YANRT_lBLhE

 

Więcej informacji znajdziesz na Facebooku www.facebook.com/adidasRunningPL

Twitterze - https://twitter.com/adidasPL

oraz na Instagramie http://instagram.com/adidas_pl.

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2014-10-14
FOTO-VIDEO
 

Paryż - Fontainebleau nocną porą

Komentuj 0
Goryonline
 
2014-09-19
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Relacja na Żywo - adidas Rockstars

Komentuj 0
Maciek Szopa
 
2014-07-24
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Gosia Rudzińska na 8A

Komentuj 0
Maciek Szopa
 
2014-07-21
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Pierwsze 8A Gosi Rudzińskiej

Komentuj 0
Maciek Szopa
 
2013-10-14
FOTO-VIDEO
 

Shauna Coxey - wywiad

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com