facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-06-03
 

Z Traseo i Regattą na szlaku – podziel się trasą i wygraj nagrody!

Pula nagród wynosi aż 2600 zł! Na zwycięzców czekają vouchery zakupowe do wykorzystania w sklepach firmy Regatta, która jest partnerem konkursu.

Jakie są ulubione trasy Waszych wycieczek? Lubicie ambitne wędrówki górskie, czy wolicie spokojne spacery w parku? A może Waszą pasją jest pokonywanie kolejnych kilometrów na dwóch kółkach? Spacery z kijami? Wszyscy, którzy cenią życie w ruchu i aktywny wypoczynek, mają szansę połączyć przyjemne z jeszcze przyjemniejszym – udziałem w konkursie „Traseo i Regatta zapraszają na szlak”.

 

Konkurs prowadzony jest w portalu www.traseo.pl, który służy do dzielenia się z innymi trasami swoich wycieczek – można je rysować ręcznie, dodawać z plików gpx lub nagrywać za pomocą aplikacji mobilnej Traseo. Szlaki, trasy, mapy (Android oraz iOS).

 Pula nagród wynosi aż 2600 zł! Na zwycięzców czekają vouchery zakupowe do wykorzystania w sklepach firmy Regatta, która jest partnerem konkursu. Regatta to popularna brytyjska marka dla miłośników outdooru, zdobywająca coraz więcej zwolenników także w Polsce. Tworzy wytrzymałe i wygodne ubrania dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Marka zdobyła ogromną popularność, oferując bardzo dopracowane technicznie modele o wysokich parametrach, ale po przystępnych cenach. Odzież Regatty przyda się podczas wytyczania konkursowych szlaków, gdyż zabezpieczy swoich użytkowników przed każdymi warunkami: deszczem, chłodem i skwarem.

 

Wszystkie trasy, które w terminie od 10 maja do 30 czerwca 2016 r. zostaną umieszczone w portalu www.traseo.pl, będą brane pod uwagę w konkursie i mają szansę na jedną z wygranych. Wystarczy tylko kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs”, znajdujący się pod mapą zamieszczonej trasy.

Przewidzianych jest kilka wyróżnień:
1. Nagroda jury dla trzech najlepszych tras:
- 1 miejsce – voucher Regatta na kwotę 800 zł.
- 2 i 3 miejsce – vouchery Regatta po 500 zł.
2. Nagroda publiczności (głosowanie na profilu Facebook Traseo.pl) – voucher Regatta o wartości 400 zł.
10 kolejnych najlepszych tras (nie wliczając wcześniej wybranych trzech pierwszych tras) zostanie poddanych głosowaniu publiczności na https://www.facebook.com/Traseo. O wyborze zwycięskiej trasy zdecyduje ilość polubień (reakcji).
3. Nagroda za „Dodaj trasę i kup mapę” – voucher Regatta za 400 zł.
Spośród użytkowników, którzy dodali do serwisu Traseo.pl trasę oraz zakupili mapę wydawnictwa Compass dostępną w aplikacji mobilnej Traseo wyłoniony zostanie autor najlepszej trasy (wyboru dokonuje jury).

Warto też dodać, że kupując mapę w aplikacji Traseo. Szlaki, trasy, mapy pomaga się małemu Tymkowi: 1 kupiona mapa to 1 zł dla Tymka.

Więcej informacji oraz pełen regulamin konkursu: http://blog.traseo.pl/?p=5552Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com