facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-04-08
 

Wyprzedaż kolekcji Smartwool - 30 %

Smartwool Lightweight 30% taniej w sklepie OrlaBaszta.pl. Aż do wyczerpania zapasów.

Koszulki z długim i krótkim rękawem, getry czy bokserki - tak przedstawia się bogata oferta wyprzedażowa w sklepie Orla Baszta. W ofercie sklepu każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno Ona jak i On.

 

Smartwool to amerykański producent skarpet i odzieży z wełny merino. Nowozelandzcy partnerzy producenta SmartWool, hodowcy owiec rasy merino, przykładają szczególnych starań, aby ich wełna spełniała wysokie standardy jakościowe. Połączenie tej najwyższej jakości z procesem obróbki, który usuwa szorstkość i tendencje do kurczenia, powoduje, że trudno rozstać się ze skarpetami, odzieżą i dodatkami SmartWool – nawet po bardzo długiej podróży.

 

Technologia Smartwool eliminuje zbieganie się dzianiny, tak że można ją prać bez problemu w pralce. Usuwana jest także szorstkość wełny, staje się ona miła i delikatna w dotyku oraz nie podrażnia skóry. Włókna Smartwool są niezwykle cienkie, o średnicy pomiędzy 1/3 a 1/10 grubości włosa ludzkiego. Wszystkie grubsze włókna (powyżej 30 mikronów) są eliminowane w procesie produkcji, gdyż to właśnie one są odpowiedzialne za uczucie „drapania”. Włókna Smartwool przeciwdziałają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu w wyniku namnażania się bakterii, ponieważ włókna przyspieszają wydalanie wilgoci oraz nie łączą się z ludzkim tłuszczem. Zastosowanie najnowszych technologii oraz naturalnych właściwości skrętnych powoduje jeszcze większe odczucie oddychających właściwości dzianiny.

 

 

Pamiętajcie! W sklepie OrlaBaszta.pl obowiązuje wyprzedaż kolekcji Smartwool Lightweight. Wszystkie produkty, aż do wyczerpania zapasów objęte zostały 30% rabatem!

 

 

Źródło: www.ceneria.pl

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com