facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-06-14
 

Wybitny specjalista dołącza do zespołu działu rozwoju JW

Daniele Grasso obejmuje w firmie Jack Wolfskin stanowisko Senior Product Manager Apparel Shells (starszy kierownik produktu w zakresie odzieży chroniącej przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi).

 
Grasso rzejmuje odpowiedzialność za ważny zakres ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Bogate doświadczenia, jakimi może się poszczycić Daniele Grasso, przydadzą się w wewnętrznym dziale technologii Texapore w firmie Jack Wolfskin.

Daniele Grasso ostatnio zatrudniony był w firmie Sympatex, w której, pełniąc funkcję Director Apparel (dyrektor działu odzieży), odpowiedzialny był za pozycjonowanie materiałów funkcjonalnych tej marki na światowym rynku. Wcześniej piastował stanowisko European Sales Manager (kierownik działu sprzedaży na Europę) w firmie Toray oraz Area Sales Manager (regionalny kierownik sprzedaży) w firmie C.F.Ploucquet.

 „Cieszymy się, że udało nam się pozyskać pana Daniele Grasso, znanego, mającego 15-letnie doświadczenie międzynarodowe specjalistę w zakresie funkcjonalnej odzieży chroniącej przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi” – stwierdza Christian Brandt, dyrektor ds. operacyjnych (COO) w firmie Jack Wolfskin. „Dołączy on do naszego zespołu działu zarządzania produktem odzież”. Już wcześniej zakres koszul, produktów izolujących oraz spodni otrzymał nowego kierownika – Petera Krausego, który przeszedł do Idstein z ASIC. Odpowiedzialność za zakres KIDS od zimy 2013 przejmie rekrutująca się z naszych szeregów Nadine Priester.

 
fot. Jack Wolfskin

Funkcjonalność, jakość i innowacyjność dla wszystkich, którzy na zewnątrz czują się jak w domu

Firma Jack Wolfskin to jeden z wiodących dostawców funkcjonalnej odzieży, obuwia i wyposażenia outdoorowego w Europie i jednocześnie największy franczyzodawca w branży specjalistycznego handlu sportowego na rynku niemieckim. Produkty firmy Jack Wolfskin są aktualnie sprzedawane w ponad 600 sklepach franczyzowych i w ponad 4000 punktów sprzedaży na terenie Europy i Azji. Produkty marki Jack Wolfskin wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością, dostosowaniem do potrzeb użytkowników i innowacyjnością. W ciągu ostatnich lat firma Jack Wolfskin wprowadziła na rynek liczne nowości materiałowe i produktowe. Może także poszczycić się kilkoma opatentowanymi technologiami w zakresie odzieży, plecaków i namiotów. W roku 2011 obrót przedsiębiorstwa wyniósł 355 mln euro, co odpowiada wzrostowi o 22,5% w stosunku do roku poprzedniego. Przedsiębiorstwo Jack Wolfskin, mające siedzibę w Idstein (Taunus) w Niemczech, zatrudnia 630 pracowników.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com