facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-07-04
 

Wszystkie drogi prowadzą do Roztoki. Czyli wakacyjny konkurs na górską Opowieść

Schronisko PTTK w Dolinie Roztoki ogłasza wakacyjny konkurs na górską Opowieść. Do wygrania jest weekend w Roztoce dla dwóch osób, a wyzwanie nie jest trudne, skoro można go podjąć podczas wakacyjnych wędrówek po Tatrach. Wystarczy trochę talentu do snucia Opowieści i aparat fotograficzny (w obecnych czasach równie dobrze telefon komórkowy), by móc je zilustrować.
Konkurs dedykowany jest wszystkim miłośnikom gór – rodzinom z dziećmi i spacerowiczom, zapalonym wędrowcom po ostrzejszych graniach, profesjonalnym wspinaczom jak i miłośnikom dawnych tatrzańskich dziejów. Aby szanse były równe, stworzono oddzielne kategorie dla każdego.


W świecie mediów społecznościowych, smsów, itp. nasze wypowiedzi stają się coraz krótsze. Zabieganie w codziennym życiu też sprawia, że ludzie coraz mniej sobie opowiadają. Opowieść zawsze łączyła ludzi, inspirowała, pozwalała przenieść się w czasie, poznawać nieznane lądy. My opowieścią chcemy odkrywać na nowo tatrzański świat oraz tych, którzy po górach chadzają. Dodatkowo chcemy pokazać jak wiele wędrówek prowadzi przez Roztokę, która znajduje się na uboczu głównych zatłoczonych tras – powiedziała nam Anna Krupa, gospodarz schroniska.

Konkurs trwa od 1 lipca do końca września, by wszyscy odwiedzający Tatry w tym sezonie mieli szansę wziąć w nim udział. Gorąco zachęcamy do startu! Zapowiada się dobra zabawa :-) Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie schroniska www.schroniskoroztoka.com.pl.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com