facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-09-24
 

Wizyta w fabryce Hanwaga Fenix

W dniach 04-07.09.2014, przedstawiciele polskich sklepów wyjechali do Niemiec, na szkolenie produktowe i wizytę w bawarskiej fabryce obuwia marki Hanwag.

Organizatorem wyjazdu była firma Fenix Eastern Europe GmbH, przedstawiciel marek Fjallraven, Hanwag, Brunton i Primus. W ciągu trzech dni mieli możliwość zapoznania się z procesem produkcyjnym obuwia Hanwag, obejrzenia prezentacji pozostałych marek z portfolio firmy Fenix i zapoznania się z planami rozwoju na polskim rynku.

fot. arch. HanwagSzkolenie nie ograniczało się wyłącznie do teorii, uczestnicy zwiedzili fabrykę obuwia, śledząc pełen proces produkcyjny buta i zapoznając się z materiałami stosowanymi przez firmę Hanwag. Otrzymali również pakiety sprzętu do testów, m.in. buty Hanwag Ancash GTX, plecaki, polary, koszulki Fjallraven oraz ładowarkę/bank energii marki Brunton.

 

fot. arch. Hanwag

 

 

Następnie cała grupa wyruszyła w teren. Dwudniowy trekking w bawarskich Alpach, zweryfikował umiejętności uczestników i właściwości odzieży oraz obuwia. Oba testy wypadły doskonale, zarówno sprzęt jak i ludzie podołali wyzwaniu i grupa zeszła z gór zmęczona, ale w doskonałych humorach. Wierzymy, że tego typu wyjazdy dają odpowiedź na pytanie, co mamy na myśli, mówiąc „obuwie Hanwag to ręczna robota najwyższej próby”. Każdy uczestnik miał okazję sprawdzić sprzęt i odzież na sobie i mamy nadzieję, wróci do sklepu, bogatszy o nową wiedzę i doświadczenia terenowe.

 

fot. arch. Hanwag
Jakub Rymowicz
HBMM, przedstawiciel Fenix Eastern Europe GmbH w Polsce

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
Maciek Makowski
 
2023-06-29
BIZNES
 

Baseny w Krempnej już otwarte!

Komentarze
0
 
 
Maciek Makowski
 
 
Kinga
 
2023-05-09
BIZNES
 

NNormal - nowa marka biegowa w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com