facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-02-21
 

Wiosenne porządki z RP i Ocun

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Dni stają się coraz dłuższe, ciepłe powiewy wiatru suszą skałę, a słońce ogrzewa zgrabiałe palce. Wielu z nas już rozpoczęło sezon w skałach....

Wielu z nas już rozpoczęło sezon w skałach, pozostali właśnie kończą przygotowania. Przed pierwszym wyjazdem w skały warto przejrzeć swój szpej, sprawdzić, czy niczego nie brakuje, czy żadna tasiemka nie jest naderwana, łącznik za nadto zmechacony, a zamki karabinków otwierają się i zamykają prawidłowo.Jeśli akurat szukasz nowej uprzęży, zachęcamy do obejrzenia ciekawego filmu promującego top'owy model uprzęży marki Ocun. Jest to ultralekka, w pełni regulowana uprząż sportowa. Ego 3 z pewnością sprawdzi się świetnie w skałach, gdzie docenicie jej niską wagę, a także niespotykaną jak na tego typu uprząż wygodę, która pozwoli na bezbolesne asekurowanie patentującego godzinami kolegi.

https://www.dropbox.com/sh/flwx50oqw812kld/hGK8OD_iWA/Product%20videos/Oc%C3%BAn%20Ego%20EN.mp4Poniżej znajduje się kolejny film, przedstawiający w skrócie kolekcję żelastwa tego czeskiego producenta. Ekspresy znamy już dobrze z poprzedniego sezonu. Sprawdziły się świetnie, a w dodatku bardzo ładnie prezentują się na zdjęciach. Warto również przyjrzeć się swojemu staremu przyrządowi – czy jeszcze da radę? Jeśli nie – Ocun proponuje nowy przyrząd umożliwiający asekurację z dołu i z góry, na linie pojedynczej lub podwójnej – nazywa się Ferry:

https://www.dropbox.com/sh/flwx50oqw812kld/FSkKAf05ik/Product%20videos/Oc%C3%BAn%20Hardware%20Collection%20EN.mp4Najbardziej bolesne pytanie dotyczy oczywiście butów. Stare, zajechane przez zimę na panelu, mogą już nie wytrzymać „presji” na trudniejszych drogach w naturze. Jeśli przyszedł czas na zakup nowych, precyzyjnych butów, które dodadzą Ci pewności w skałach, Rock Pillars przedstawia raz jeszcze swój największy hit, but, który znają już wszyscy, but, który „wrósł” już na stałe w krajobraz Polskich Skał – Ozon QC:

https://www.dropbox.com/sh/flwx50oqw812kld/2vCFoI0Q8y/Product%20videos/Rock%20Pillars%20Ozone%20EN.mp4Mamy także coś dla boulderowców. Poniżej filmik prezentujący jeden z największych, najgrubszych i najbezpieczniejszych crash padów dostępnych na rynku – sprawdź crash pad Dominator:

https://www.dropbox.com/sh/flwx50oqw812kld/07xbOz2DrV/Product%20videos/Oc%C3%BAn%20Dominator%20EN.mp4Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com