facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-27
 

Wielka podróż po Ameryce w Wagabundzie

O swojej podróży do Stanów, w trakcie slajdowiska w Wagabundzie, opowie Asia De Rosenburg Grohs. Kolejne spotkanie z cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…”, odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 30.10.2012 w Krakowie.
Fascynująca opowieść studentki Uniwersytetu Ekonomicznego o kilkumiesięcznym pobycie w Stanach Zjednoczonych. Jak się tam znalazła, co tam robiła i w jaki sposób udało jej się zwiedzić studenckim kosztem jedne z najpiękniejszych miejsc w USA, jak Park Yellowstone? Jak znalazła się na urodzinach słynnego rapera Flo Rida w Miami? Co widziała w Bostonie i Nowym Jorku? O tym wszystkim już na najbliższym slajdowisku.

Asia De Rosenburg Grohs ma 24 lata i studiuje Turystykę i Rekreację na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jej ogromną pasją są podróże oraz kultura i sztuka. W minione wakacje przeżyła przygodę życia w Ameryce.


Slajdowisko z cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…” odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 30.10.2012 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Wstęp wolny
TKN Wagabunda


Więcej informacji na stronie: http://www.wagabunda.krakow.pl/
http://www.facebook.com/TKN.Wagabunda


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com