facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-08-16
 

Wakacyjny konkurs Ceneria.pl - Twoja przygoda

Outdoorowa porównywarka cen Ceneria.pl oraz Regatta, popularna brytyjska marka dla miłośników outdooru zapraszają na konkurs: Regatta - Twoja przygoda!

Konkurs polega na przesłaniu fotografii przedstawiającej letnie przygody i ulubione formy aktywności wraz z krótkim kilkuzdaniowym opisem.

Jakie są Wasze najciekawsze aktywności podczas wakacji? Wyjeżdżacie na ekstremalne wyprawy czy raczej spędzacie czas z rodziną na działce? Wolicie rower, kajaki czy wędrówki górskie?

Organizatorzy konkursu czekają na opowieści o letnich przygodach!

Michał pisze tak:
Bieganie? Nie. Rower? Nie. Zaprzęgi? TAK! To jedna z moich ulubionych aktywności. Oprócz tego bikejoring (jazda na rowerze z psem) i bieganie (Canicross, Dogtrekking). Zwykle trasy, które wybieram, zawierają przynajmniej 1/3 trasy trudną technicznie, albo jak to niektórzy zwykli mawiać – dla szaleńców – ale czego się spodziewać po chłopaku z Beskidu Wyspowego?

 Michał, podobnie jak każdy, kto prześle zdjęcie wraz z opisem, będzie miał szansę wygrać vouchery na zakup odzieży i sprzętu outdoorowego marki Regatta. Na pewno przydadzą się podczas następnych przygód, których częścią pragnie stać się Regatta.

Marka Regatta oferuje wytrzymałe i wygodne ubrania dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu. W asortymencie posiada również obuwie oraz sprzęt biwakowy. To produkty dopracowane technicznie, ale po przystępnych cenach i w szerokiej rozmiarówce. Regatta ubierze całą rodzinę od stóp do głów i w każdym stylu. Regatta to Twoja przygoda – podczas ulubionych aktywności i wycieczek!

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 31 sierpnia na adres: konkurs@ceneria.pl.

 Szczegółowe zasady konkursu na stronie www.Ceneria.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com