facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-05-09
 

VI.MAS – Wasza Cyfra Sezonu

Rozpoczyna się kolejny sezon wspinaczkowy (choć niektórzy twierdzą, że sezon właśnie się kończy). Dla każdego przynosi nowe marzenia, plany i wyzwania. Część z Was planuje pokonywać coraz trudniejsze drogi, niektórzy walczą o powrót do dawnego poziomu, inni zapewne patrzą na pogoń za cyfrą z pewnym dystansem. Niezależnie od tego jakich trudności szukacie we wspinaniu, przygotowujemy dla Was specjalny stopień w skali krakowskiej. Stopień, który będzie można załoić tylko w jeden dzień tego roku i wierzymy, że będzie to Wasza cyfra sezonu. 


INFORMACJE PRAKTYCZNE ZNAJDZIECIE TUTAJ

 

 

Już po raz szósty, wspólnie z Wami, chcemy upamiętnić naszego klubowego kolegę, Andrzeja Skwirczyńskiego – wspinacza, instruktora, jak również wybitnego eksploratora dolinek podkrakowskich. To właśnie na drogach jego autorstwa, ze względu na ich przystępny charakter oraz umiarkowane trudności, niejeden z nas stawiał swoje pierwsze, wspinaczkowe kroki. Jak co roku oferujemy Wam nie tylko sprawdzian umiejętności wspinaczkowych – ale również prawdziwą, strategiczną szaradę, a przede wszystkim znakomitą zabawę w niezobowiązującym, towarzyskim duchu. Dlatego niezależnie czy jesteś starym jurajskim  wygą, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę w podkrakowskim wapieniu – te zawody są właśnie dla Ciebie. Tak było rok temu; fot. Ola Tyrna 

VI Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego. Zawody organizuje Klub Wysokogórski Kraków pod Patronatem Honorowym Marka Sowy - Marszałka Województwa Małopolskiego. Odbędą się 9 maja 2015 roku w Dolinie Będkowskiej. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. 

 

Więcej informacji wkrótce!

 

 

 

Wojtek Bieniek / Michał Kajtoch

 

Klub Wysokogórski Kraków


materiały prasowe

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2016-05-25
WSPINACZKA SPORTOWA
 

VII MAS – dziękujemy!

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
Goryonline
 
2015-05-22
WSPINACZKA SPORTOWA
 

VI.MAS – podsumowanie

Komentuj 0
Goryonline
 
2015-05-18
FOTO-VIDEO
 

VI Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego na filmie

Komentuj 0
Piotr Drożdż
 
2015-05-15
FOTO-VIDEO
 

Memoriał Skwira 2015 - fotorelacja

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com