facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-07-04
 

Velocity – plecak typu sling dla fotografów

Impakt wprowadził do sprzedaży nową serię plecaków Velocity dedykowaną fotografom. Kolekcja Velocity Z oferuje większą komorę główną, a wybrane modele dodatkową komorę na tablet. Konstrukcja sling umożliwia przesuwanie plecaka wokół tułowia bez konieczności zdejmowania go z pleców.
Seria plecaków Velocity firmy Tamrac oznaczona literą Z (poprzednio X), umożliwia przenoszenie sprzętu fotograficznego, w tym dodatkowych obiektywów, tabletu i akcesoriów w komfortowy sposób. Dzięki konstrukcji typu sling, plecak łatwo można przesunąć wokół tułowia, umiejscawiając go na brzuchu. Dzięki temu użytkownik ma łatwy dostęp do sprzętu fotograficznego bez konieczności zdejmowania go.

Wszystkie modele Velocity zostały wyposażone w ergonomiczny system Quick Flip Top. W praktyce oznacza to, że zapięcie zostało zaprojektowane w taki sposób, by fotograf miał możliwość otwierania i zamykania plecaka od wewnętrznej strony (od siebie). Jest to wygodny i zarazem bezpieczny sposób, by szybko i sprawnie dysponować sprzętem.


W zależności od modelu, Velocity może maksymalnie pomieścić lustrzankę cyfrową z dołączonym teleobiektywem, 2 dodatkowe obiektywy, a także lampę i tablet. Przednia część plecaka posiada dodatkową kieszeń na telefon i dodatkowe akcesoria, takie jak karty pamięci, baterie czy filtry.

Plecaki Velocity oferują szybki dostęp do aparatu i akcesoriów, odporność na warunki pogodowe oraz ochronę przed wstrząsami. Nowoczesny styl i ergonomia zapewni mobilność nawet w najbardziej zatłoczonych i ruchliwych miejscach. Seria Velocity to idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdzie wymagany jest lekki, mobilny plecak na jedno ramię.

Ceny detaliczne plecaków, sugerowane przez dystrybutora – Impakt, zaczynają się od 179 zł.O Tamrac:


Firma została założona w 1977 roku przez fotografów amatorów. Posiada swoje zakłady produkcyjne w Chatsworth w Kalifornii. Produkty firmy są sprzedawane w specjalistycznych sklepach w Ameryce Północnej, Europie i Japonii. Dziś logo Tamrac to synonim jakości i nowoczesnych rozwiązań, które doceniają klienci na całym świecie już od blisko 40 lat.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com