facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-03-29
 

V edycja Tramposfery we Wrocławiu

Jedną z głównych misji Tramposfery jest pokazanie, że dalekie wyprawy są domeną nie tylko Wielkich podróżników, znanych nam z książek, telewizji, ale są w zasięgu każdego z nas.
Na najbliższą edycję Tramposfery zapraszamy w dniu 11 kwietnia do wrocławskiej Mleczarni przy ul. P. Włodkowica 5.

Artur Labudda, jako osoba niepełnosprawna poruszająca się od 22 lat na wózku inwalidzkim, opowie o przełamywaniu stereotypów i pokonywaniu własnych słabości, a także o swojej 2-miesięcznej podróży qaudem, podczas której przejechał 6200 km.

Michał Piec podzieli się swoimi wrażeniami z podróży rowerem i autostopem przez Turcję, Iran, Armenię i Gruzję. Na Tramposferze opowie między innymi o noclegu u pijanego mordercy, o traktowaniu paralizatorem przez policję w Iranie, o autostopie z martwą krową, o myciu włosów płynem do naczyń, o ucieczce rowerem przed policją po autostradzie w Turcji, o spotkaniu żywego Mamuta w Kurdystanie, o noclegach w schronisku dla bezdomnych i w rurze zjeżdżalni na placu zabaw. Przyjrzy się także sytuacji chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Przybliży zawiłości kultury Iranu, a także różne smaczki Zakaukazia.

Mariusz Sieradz przedstawi uczestnikom spotkania niezwykłe miejsce - Isle of Skye, drugą największą wyspę Szkocji, leżącą u jej północno – zachodnich wybrzeży w archipelagu Hebrydów Wewnętrznych. Wyspa Mgieł owiana jest aurą niepokoju i tajemniczości, która sprawia, że podróżnicy wciąż pragną tam powracać.


Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Start o godz. 18.30.


Wstęp wolny!


Więcej informacji na stronie: www.tramposfera.plWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com