facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-06-28
 

Uspołecznieni dostają TNF za darmo

Wytypuj, gdzie ukryła się nagroda, odpowiedz na pytanie i zgarnij sprzęt The North Face.
Przyłącz się do 8a.pl na portalu facebook i za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej ustrzel wymarzone sprzęty The North Face! Celne oko, trochę szczęścia i kreatywności - tylko tyle potrzeba, byś cieszył się najwyższej jakości produktami The North Face - zupełnie za darmo.

    * Aplikacja jest zupełnie darmowa.
    * Nie wygrasz raz? Próbuj następnego dnia - kolejne odsłony aż do 15 lipca!
    * Konkurs prowadzony jest wyłącznie na profilu Sklepu 8a.pl / facebook

Osoba, która w danym dniu udzieli najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe - wygrywa, a co za tym idzie, dostaje nagrodę dnia. Pytanie poznasz odkrywając odpowiednią kartę na planszy. A co jeśli nie uda się za pierwszym razem? Dla prawdziwych zdobywców nie ma rzeczy niemożliwych! Zaproś do konkursu znajomych, a otrzymasz kolejną szansę na strzał.


Codziennie, aż do połowy lipca, wygrać możesz cenne nagrody z kolekcji topowej, amerykańskiej marki. Możesz być pewnym, iż organizatorzy nie poskąpią fajnych sprzętów, a z wygranej cieszyć się będziesz dłuuuugo!
 

Od ponad 40 lat The North Face wspiera sportowców i podróżników na całym świecie. Ich wyczyny śledzone są z uwagą przez wielu miłośników aktywności górskiej na całym świecie. Teraz, każdy ma szansę powalczyć o wysokiej jakości sprzęt outdoorowy- wspieramy uspołecznionych!
The North Face®, należący do VF Corporation, Inc., powstał w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane technicznie produkty wspinaczom, sportowcom wytrzymałościowym, miłośnikom gór i sportów zimowych oraz odkrywcom. Sklep 8a.pl należy do elitarnego grona Summit Series Specialist Dealers (jako 1 z zaledwie 2 w całej Polsce!).Źródło: 8a.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com