facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-12-10
 

Unikalna aktualizacja dla Suunto Ambit i nowy GPS Track POD

Od kilku dni dostępna jest nowa aktualizacja do zegarka i pulsometra z GPS-em Suunto Ambit. Dzięki niej można zamienić Ambita w spersonalizowane urządzenie w zależności od swoich potrzeb. Nowe, całkowicie darmowe aplikacje umożliwiają choćby wyświetlanie ostatecznego czasu w maratonie podczas biegu.
Można też ściągnąć ze strony www.Movescount.com inne aplikacje z serii App Zone oraz uaktualnić oprogramowanie GPS, które umożliwi nawigację po tzw. waypointach.

Natomiast już od nowego roku będzie można kupić nowy GPS Track POD - bezprzewodowe urządzenie rejestrujące prędkość, dystans oraz trasę, którą biegniemy lub idziemy. To urządzenie dla osób, które cenią minimalną wagę (zaledwie 35 gram) i łatwość obsługi; może być używane samodzielnie lub razem z zegarkami Suunto monitorującymi pracę serca - wtedy dostarcza najbardziej precyzyjnych danych.

Suunto GPS Track POD może być przyczepiony do plecaka, buta lub leżeć w kieszeni, a jeden przycisk sterujący umożliwia używanie go nawet w grubszych rękawiczkach. Jest wodoodporny (do 30 m) i zabezpieczony przed nawet najgorszą burzą czy śnieżycą w górach. Personalizację urządzenia można przeprowadzić w serwisie Movescount, a zależnie od wybranej częstotliwości rejestracji danych, będzie działał bez ładowania od 15 do 100 godzin.


Wszystkie dane można po powrocie do domu zgrać do serwisu, by podzielić się przebytą trasą ze znajomymi, a także dołączyć dane do dziennika treningowego także dostępnego w serwisie.

Więcej informacji na www.suunto.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com