facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-02-27
 

Uchwyt filtrowy Samyang SFH-14 w prezencie

Samyang Europe informuje o rozpoczęciu specjalnej akcji promocyjnej skierowanej do przyszłych i aktualnych użytkowników obiektywu Samyang 14 mm 1:2.8 ED AS IF UMC.

Niedawno wprowadzony do sprzedaży uchwyt filtrowy Samyang SFH-14, który został zaprojektowany dla obiektywu Samyang 14mm w wersji standardowej oraz filmowej V-DSLR, będzie można otrzymać bezpłatnie. Wystarczy zakupić w/w obiektyw w jednym ze sklepów oferujących produkty marki Samyang.Akcja promocyjna bierze również pod uwagę osoby, które posiadają już obiektyw Samyang 14mm. Dla nich przewidziana jest specjalna cena na zakup filtra w wysokości 42 PLN. Wystarczy skontaktować się z drogą mailową z Samyang Europe lub za pośrednictwem profilu na Facebooku przedstawić dowód zakupu obiektywu Samyang oraz podać adres, pod który ma zostać dostarczona przesyłka.

Uchwyt SFH-14 rozwiązuje powszechny problem mocowania filtrów na obiektywie, który ze względu na specyficzną budowę optyczną nie posiada gwintu filtrowego. Został wykonany z lekkiego i wytrzymałego tworzywa ABS. W celu wyeliminowania wewnętrznych odbić światła, jego wnętrze zostało zmatowione i wyczernione w procesie flokowania, nadając mu aksamitną czerń. Uchwyt posiada podwójne szyny, które umożliwiają zastosowanie jednego lub dwóch filtrów jednocześnie. Dzięki obrotowej konstrukcji uchwytu filtry mogą być stosowane zarówno w pionie jak i w poziomie.

Wraz z uchwytem do sprzedaży trafiły trzy filtry prostokątne formatu 161 x 139 x 3 mm, specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane przez renomowaną firmę Cokin. Są to modele oznaczone symbolami:

- Cokin 154 ND8 - filtr neutralny szary o gradacji ND8, pozwalający wydłużyć czas naświetlania i uzyskać efekt rozmycia obiektów w ruchu (m.in. chmury, woda, ruch uliczny). Będzie również chętnie wykorzystywany przez filmowców, chcących uzyskać małą głębię ostrości w warunkach silnego nasłonecznienia.
- Cokin 121M ND4 - filtr połówkowy szary, przeznaczony głównie do fotografii pejzażowej oraz architektury. Pozwala zmniejszyć kontrast pomiędzy jasną i ciemną częścią kadru.
- Cokin 123S - filtr połówkowy niebieski, który może być wykorzystany do uzyskania lub podkreślenia błękitu nieba w fotografii krajobrazowej.


Regulamin promocji znajduje się na stronie:
www.samyang.plWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com