facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-06-02
 

Tylko 2 tygodnie konkursu Marmot

Ostatnie dwa tygodnie konkursu Marmota

Organizatorzy konkursu Akademia Marmot z Piotrem Pustelnikiem jeszcze tylko dwa tygodnie czekają na zgłoszenia wypraw w jednej z trzech kategorii: Alpinizm, Podróże, Bieganie. Nagroda to sprzęt marki Marmot o wartości 3 tys. zł.

Zaskocz więc pomysłem i jego oryginalnością, a Marmot zaopatrzy cię w sprzęt na wyprawę o wartości 3000 zł! Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni przez jury, w którego skład wejdzie m.in. Piotr Pustelnik.

Wyprawy można zgłaszać do 15 czerwca 2014 r. na adres e-mail: akademia-marmota@ravenoutdoor.com.

A oto wyprawy, które zwróciły uwagę jury:

Bieg z najniżej położonego miejsca w Polsce na terenie Żuław Wiślanych na najwyższy szczyt w Polsce - Rysy 2499 m n.p.m. Długość trasy: około 735 km. Ilość przemierzonych kilometrów dziennie wyznaczana w oparciu o... rzuty kostką (iloczyn ilości oczek i liczby 12, czyli od 12 do 72 km dziennie). A wszystko to w czerwonej koszulce "Drużyny Szpiku", by promować inicjatywę bycia dawcą szpiku kostnego. To manifestacja myśli, że wszystko jest możliwe i nawet gdy jest się na dnie, można jeszcze zdobyć "szczyt".

Piesza wędrówka, której punktem startowym na każdym z etapów jest Trójmorski Wierch (1145 m n.p.m.), znajdujący się na terenie Masywu Śnieżnika, w Sudetach Zachodnich. Charakterystyczne dla niego jest to, iż jest jedynym miejscem w Polsce, gdzie zbiegają się zlewiska trzech mórz: Bałtyckiego, Północnego i Czarnego. Stamtąd wędrówka podzielona na etapy będzie prowadzić w ich kierunku: przez Czechy, Słowację i Węgry do Rumunii (ok. 1400 km), do Niemiec (ok. 1000 km) i do Koszalina (ok. 600 km). Celem jest droga i gromadzenie doznań, doświadczeń, wspomnień, przyjaźni i po prostu życie.

Wyprawa rowerowo-górska na Lofoty w Norwegii. Plany obejmują przejechanie archipelagu od cieśniny Vestfjorden, oddzielającą wyspy od lądu stałego i dojechanie aż na samo południe do osady Å. Dodatkowo, po drodze uczestnicy zgłaszający swoją wyprawę do konkursu, planują wejść na kilka szczytów. Gwarantowane na trasie dzikość, barwy, góry i morze w jednym...

 Czas na Twoje zgłoszenie!

Partnerzy konkursu to: magazyn npm, czasopismo "Poznaj Świat", serwis biegigorskie.pl i outdoorowa porównywarka cen Ceneria.pl.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com