facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-04-09
 

Turkmenistan, Uzbekistan i Tadżykistan

Zapraszamy 10 kwietnia 2014 r. (czwartek) o godz. 19.00 do kina Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa (ul. Zamkowa 4, Niepołomice).

Podróż do „serca Azji” to podróż w czasie. Do miejsc, gdzie ten czas się zatrzymał i miejsc, gdzie się cofnął. Podróż do ludzi, którzy po upadku ZSRR musieli wygrzebać się z ruin starego świata na powierzchnię nowego. Odnaleźć nowe zajęcie, powrócić do starych, zapomnianych zawodów, nauczyć się żyć bez prądu, autobusów i lekarzy. A przy tym wszystkim nie utracić ducha, serca i gorącego uśmiechu, którym obdarowują każdego, kto ma chwilę na rozmowę.

Spotkajmy się, by posłuchać opowieści o ludziach z krańców świata. Ich gościnności, wierze w sąsiada, marzeniach, obawach i codziennych radościach. Zapraszamy do odbycia podróży do Turkmenistanu, Uzbekistanu i Tadżykistanu.Robert „Robb” Maciąg podróżuje i pisze od 1997 roku. Odwiedził ponad 20 krajów i znalazł tam setki przyjaciół i dobrych znajomych. Propaguje naiwną ideę, że „świat jest pełen dobrych ludzi”.?Urodzony w 1974 roku, we Wrocławiu.? Pasjonat podróży. Fotograf z zamiłowania, pedagog, pisarz i (czasami) dziennikarz.? Mieszka w okolicach Jeleniej Góry, w Krainie Wygasłych Wulkanów. Uwielbia fotografować ludzi. Autor czterech książek: Rowerem przez Chiny, Wietnam i Kambodżę, Rowerem w stronę Indii, Podręcznik Przygody Rowerowej oraz Tysiąc Szklanek Herbaty. ?Laureat wielu nagród podróżniczych.

10 kwietnia 2014 r. zapraszamy do Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa na kolejny pokaz z cyklu „Podróże małe i duże”. Razem z Robertem „Robbem” Maciągiem przeniesiemy się do Azji Środkowej.


Więcej informacji: www.mcdis.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com