facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Traversi przechodzi The Story of Two Worlds 8C

Już prawdopodobnie piątego przejścia doczekał się ekstrem autorstwa Grahama w Cresciano: The Story of Two Worlds. Ekstrem anonsowany przez autora jako nowa jakość 8C. I faktycznie, jak na razie wycena się utrzymała.

Carlo Traversi na końcówce The Story of Two Worlds 8C. Fot. arch. CT
 
Nawet po ostatnim przejściu w wykonaniu czołowego przeceniacza Ameryki pana Carlo Traversiego. Carlo walczył na The Story... dość długo. Ponoć był bliski sukcesu już czwartego dnia prób, ale ciągle coś szło nie tak. Dość powiedzieć, że z samej końcówki Daggera (który stanowi drugą część The Story...) sypał się około dziesięciu razy. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach bulderek w efekcie puścił na lajcie. Wystarczyło zaleczyć opuszki palców, wyrestować i poczekać na warun. Kontynuując tradycję według której każdy startuje The Story... inaczej, Carlo wystartował dwa ruchy niżej niż oryginalnie uczynił to Dave i nieco z lewej. Jego zdaniem te dwa ruchy mocno podnoszą trudność całości. Na tyle, że do wyceny 8C dodał dopisek "hard"...

Traversi planuje zostać w Szwajcarii jeszcze kilka dni czas ten poświęcając na rozczajenie ponoć mega mocnego projektu w Brione.

szopa


źródło: bouldering.pl

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Weronika Biernacka
 
Weronika Biernacka
 
Weronika Biernacka
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
2020-06-15
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Tragiczna śmierć 16-letniej Luce Douady

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com