facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-01-29
 

Thule SkiClick - do nart biegowych

Thule SkiClick – nowatorski uchwyt do przewozu nart biegowych.

Jazda na nartach biegowych może być relaksującym, samotnym wypoczynkiem na łonie przyrody albo pasjonującą rywalizacją z przyjaciółmi, rozgrywaną we wspaniałych zimowych pejzażach.

Fot. ThuleNowy uchwyt do przewozu nart Thule SkiClick Carrier ułatwi nam dowiezienie sprzętu na miejsce – można go zamontować do bagażnika dachowego jednym kliknięciem i mieć pewność, że odpowiednio zabezpiecza narty. Thule SkiClick Carrier przyda się również później – ułatwia przechowywanie nart, tak by nie zajmowały zbyt dużo miejsca.

Nowy Thule SkiClick został zaprojektowany z myślą nie tylko o wygodnym i bezpiecznym transportowaniu nart, ale również o ich komfortowym przechowywaniu poza sezonem. Można go używać na trzy sposoby – jako uchwytu na narty montowanego na dachu auta, jako uchwytu do przenoszenia nart, pewnie łączącego je ze sobą, a także jako uchwytu ściennego, w którym można je umieścić w celu przechowania.

Thule SkiClick może być wykorzystywany razem z Thule SkiClick Bag – torbą, która chroni narty przed wszelkimi zabrudzeniami i kurzem, który mógłby np. przywrzeć do wosku. Kijki do nart są przymocowywane na zewnątrz torby, a całość tworzy wygodną do przenoszenia (również za sprawą elastycznego paska na ramię) paczkę.

Thule SkiClick jest kompatybilny ze wszystkimi bagażnikami dachowymi Thule i powinien bez problemu współpracować z praktycznie wszystkimi bagażnikami innych producentów. Za pewne i łatwe montowanie nim nart biegowych odpowiada inteligentny system montażu z blokadą.

Kluczowe atuty Thule SkiClick:
Jest łatwy w obsłudze – narty montujemy do dachu lub do ściany jednym kliknięciem.
Zapewnia bezpieczny transport – dzięki specjalnemu hakowi oraz zamkom.
Pasuje do praktycznie wszystkich dostępnych na rynku bagażników.

Thule SkiClick pojawi się w sprzedaży w marcu 2014 r. Uchwyt SkiClick zdobył nagrodę targów ISPO.

Aby uzyskać więcej informacji o produktach Thule, odwiedź: www.thule.com

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com