facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-07-23
 

The North Face wyróżniony za wsparcie akcji EPIC Day

Od kilku lat marka The North Face wspiera projekty organizacji pozarządowych działających na rzecz popularyzacji aktywności outdoorowej, a także promocji wiedzy na temat środowiska naturalnego wśród dzieci i młodzieży.
Dwa razy do roku ogłaszane są wybrane inicjatywy, które otrzymują wsparcie finansowe w ramach The North Face Explore Fund.

Jednym z takich projektów jest EPIC Day organizowany przez Respect the Mountains. Jego głównym założeniem jest przygotowanie szeregu kursów dla młodzieży w wieku 12 - 16 lat. Ich celem będzie przekazanie uczestnikom wiedzy na temat środowiska naturalnego francuskiej części Alp, a także nauka odpowiedzialnego i bezpiecznego poruszania się w górach.

W związku ze wsparciem projektu marka The North Face otrzymała tytuł Summit Memeber European Outdoor Conservation Association.

Fot. The North Face

To tylko jeden z wielu projektów, których realizację wspomoże The North Face Explore Fund. W ciągu ostatnich kilku lat znalazły się wśród nich już 4 polskie projekty m.in. „Mountain lovers” Stowarzyszenia Zielona Linia z Suchej Beskidzkiej.

Więcej informacji na temat The North Face Epxlore Fund znaleźć można na stronie: www.explorefund.eu
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com