facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-01-29
 

The North Face wyróżniony na ISPO

Kurtka The North Face Fuse Brigandine, wchodząca w skład kolekcji Steep Series na jesień 2014, zwyciężyła w segmencie narciarskim w kategorii Outer Layer3L.

Fuse Brigandine Jacket to najbardziej zaawansowana technologicznie kurtka przeznaczona do jazdy big-mountain w trudnym i wymagającym terenie. Model ten został wykonany przy użyciu opatentowanej konstrukcji FuseForm™, która zapewnia jeszcze większą trwałość i wytrzymałość w najważniejszych dla narciarzy miejscach, przy zachowaniu niezwykłej lekkości. Oprócz zaawansowanej technologii kurtka posiada prosty, modny krój po zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie.

Technologia FuseForm™ pozwala na całkowite połączenie dwóch materiałów w jeden, przez to rewolucjonizuje sposób tworzenia ubrań. Konstrukcja po raz pierwszy została zastosowana w ubraniach amerykańskiego teamu freeski zaprojektowanych na Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014.Steep Series już od 30 lat wprowadza innowacyjne rozwiązania i pomysły do świata big-mountain. Niezależnie, czy jest to zapewniający ciepło puch ProDown™, niezwykła wodoszczelność materiału Gore-Tex™ Pro, czy technologia odprowadzania wilgoci FlashDry™, każdy element tej kolekcji został zaprojektowany, tak aby sportowcy I amatorzy mogli osiągać jeszcze lepsze rezultaty.

 


Więcej informacji o The North Face na stronie:
www.thenorthface.com.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com