facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-01-29
 

The North Face wyróżniony na ISPO

Kurtka The North Face Fuse Brigandine, wchodząca w skład kolekcji Steep Series na jesień 2014, zwyciężyła w segmencie narciarskim w kategorii Outer Layer3L.

Fuse Brigandine Jacket to najbardziej zaawansowana technologicznie kurtka przeznaczona do jazdy big-mountain w trudnym i wymagającym terenie. Model ten został wykonany przy użyciu opatentowanej konstrukcji FuseForm™, która zapewnia jeszcze większą trwałość i wytrzymałość w najważniejszych dla narciarzy miejscach, przy zachowaniu niezwykłej lekkości. Oprócz zaawansowanej technologii kurtka posiada prosty, modny krój po zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie.

Technologia FuseForm™ pozwala na całkowite połączenie dwóch materiałów w jeden, przez to rewolucjonizuje sposób tworzenia ubrań. Konstrukcja po raz pierwszy została zastosowana w ubraniach amerykańskiego teamu freeski zaprojektowanych na Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014.Steep Series już od 30 lat wprowadza innowacyjne rozwiązania i pomysły do świata big-mountain. Niezależnie, czy jest to zapewniający ciepło puch ProDown™, niezwykła wodoszczelność materiału Gore-Tex™ Pro, czy technologia odprowadzania wilgoci FlashDry™, każdy element tej kolekcji został zaprojektowany, tak aby sportowcy I amatorzy mogli osiągać jeszcze lepsze rezultaty.

 


Więcej informacji o The North Face na stronie:
www.thenorthface.com.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com