facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-05-22
 

The North Face w sklepach Adventure Sports

Adventure Sports to miejsce dla tych, którzy prowadzą prawdziwie aktywny tryb życia. Dla ludzi, którzy w czasie treningowego biegu po parku myślą już o kolejnych trasach przejechanych na rowerze, wyprawie w góry, czy podróży w odległy zakątek świata. Właśnie dlatego wyjątkowe miejsce w sieci Adventure Sports zajmuje najnowsza kolekcja kultowej marki The North Face.
Wśród dostępnych produktów znaleźć można m.in. Alpine Project Jacket, czyli niezwykle lekką kurtkę, która doskonale sprawdzi się podczas szybkich wypadów w góry. Z kolei Ci, którzy planują dłuższe wyprawy, w czasie których obok zwiedzania zabytków, równie ważne miejsce zajmą wycieczki po kamienistych górskich ścieżkach, z pewnością zainteresują się butami Havoc GTX XCR.

Męska kurtka Puddle wykonana z materiału Gore Windstopper 2L i spodnie Storm Track to idealny zestaw dla tych, którzy kolejne kilometry na rowerze pokonują nawet w wietrzne i pochmurne dni.


Damska wersja kurtki Puddle Jacket


Spodenki męskie Storm Track

Z kolei biegacze znajdą w Adventure Sports najnowszą wersję wielokrotnie nagradzanych butów Single Track.

 

Te oraz inne produkty z linii Summit Series (wspinaczka), Outdoor, Action Sports (jazda na rowerze), Performance (bieganie) i Junior, znaleźć można w sklepach Adventure Sports w Galerii Klif w Warszawie, Galerii Kazimierz i przy Rynku Starego Miasta w Krakowie, przy Krupówkach w Zakopanem i Galerii Klif w Gdyni.

Więcej informacji:

www.thenorthface.com
www.adventuresports.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com