facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-06-15
 

The North Face Lavaredo Ultra Trail 2011

Blisko 600 biegaczy, w tym jedni z najbardziej utytułowanych zawodników na świecie, stanie 2 lipca br. na starcie The North Face Lavaredo Ultra Trail 2011. Wciąż możliwa jest rejestracja do biegu sztafetowego!
Swój udział w wyjątkowym ultramaratonie, którego trasa wiedzie u stóp imponujących szczytów Tre Cime we włoskich Dolomitach, potwierdzili m.in. Sebastien Chaigneau, Zigor Iturrieta i ich koleżanka z teamu biegowego The North Face - Fernanda Maciel.

Wraz z zawodnikami z 20 krajów zmierzą się z 90 - kilometrową trasą, o sumie przewyższeń na podbiegach wynoszącej 5300 metrów. W czasie rozpoczynającego się o północy wyścigu, jedną  z podstawowych trudności jest wielogodzinny bieg w ciemnościach. Jak jednak przyznają sami startujący, nagrodą za bezsenną noc jest widok skalnych szczytów Dolomitów o wschodzie słońca.

Nowością w tym roku jest dopuszczenie do startu 150 dwuosobowych sztafet, w ramach których każdy z biegaczy pokonuje 45-kilometrowy odcinek trasy. Chociaż rejestracja dla indywidualnych zawodników już się zakończyła, wciąż można rejestrować drużyny do sztafety.
Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie www.ultratrail.it.Podobnie jak w poprzednich latach Lavaredo Ultra Trail 2011 jest biegiem kwalifikacyjnym do słynnego The North Face Ultra Trail du Mont-Blanc.

Więcej informacji na temat zawodników, imprez, oraz cyklu programów treningowych The North Face Get Ready For Ultra - Trail, znaleźć można na stronach:

www.eu.thenorthface.com

www.facebook.com/thenorthface

www.twitter.com/TheNorthFaceEUWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com