facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-05-28
 

The North Face Explore Fund dla „Mountain lovers” z Suchej Beskidzkiej

Stowarzyszenie Zielona Linia zrealizuje projekt „Mountain lovers”, którego celem jest zachęcenie młodych ludzi do eksplorowania otoczenia i aktywności outdoorowej w rejonie Suchej Beskidzkiej. Będzie to czwarta w historii polska inicjatywa, która otrzyma wsparcie w ramach programu The North Face Explore Fund.
Wyprawy górskie, kempingi, wspinaczka a także spotkania z podróżnikami. To pomysł działającej w okolicach Suchej Beskidzkiej organizacji Zielona Linia na promowanie aktywności outdoorowej wśród lokalnej młodzieży. Realizacja projektu „Mountain lovers” pozwoli zapewnić opiekę i pożytecznie zagospodarować czas wolny młodzieży, a także da im szansę na naukę zasad działania w grupie, szacunku do drugiego człowieka oraz otaczającej ich natury.

Zielona Linia już po raz drugi stała się beneficjentem programu. Jednocześnie będzie to czwarta w historii polska inicjatywa w ramach The North Face Explore Fund. Podobnie jak w poprzednich latach, grupa projektów, które otrzymają pomoc, została wybrana spośród zgłoszeń nadesłanych przez organizacje pozarządowe z całej Europy m.in. z: Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji czy Holandii.


Od ponad 40 lat The North Face, z pomocą sportowców, ekspedycji i programów, stara się zachęcać ludzi do uprawiania sportów outdoorowych. Dwa lata temu stworzyliśmy The North Face® Explore Fund™, program skupiający się przede wszystkim na dzieciach jako nowym pokoleniu odkrywców. Jest nam niezmiernie miło udzielić wsparcia 13 nowym projektom, które pomogą najmłodszym odkryć plac zabaw, jakim jest nasze otoczenie - powiedział Eric Pansier, VP ds. Marketingu The North Face® w regionie EMEA.

Pełna lista zwycięskich organizacji dostępna jest na:
http://www.thenorthfacejournal.com/explore-fund/

Więcej informacji na temat programu znaleźć można na stronie: www.explorefund.eu
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2018-02-09
BIZNES
 

Nowatorska kurtka Helly Hansen nagrodzona na ISPO

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-01-24
BIZNES
 

David Lama w The North Face Athlete Team!

Komentarze
0
 
Janusz Szymik
 
2017-12-13
BIZNES
 

Nowy sklep firmowy SALEWA w Rzeszowie

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-12-12
BIZNES
 

Smart call-back – opcja inteligentnego oddzwaniania

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com