facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-04-19
 

The North Face Climbing - do wspinaczki i boulderingu

Przedstawiamy kilka produktów The North Face zaprojektowanych z myślą o wspinaczce i boulderingu.
Gottardo i Cresciano

Wygodne, elastyczne koszulki Gottardo i Cresciano idealnie sprawdzą się w czasie wspinaczki w ciepłe dni. Przeznaczona dla mężczyzn Gottardo jest wydłużona w okolicach bioder, co gwarantuje, że będzie zakrywała cały tors w każdej sytuacji. Z kolei szerokie wycięcia damskiej Cresciano zapewniają pełną swobodę ramion. W obu wykorzystano materiały, których hydrofobowe włókna szybko odprowadzają wilgoć z powierzchni ciała.


Highball

Dostępne w wersji damskiej i męskiej spodnie, mają dopasowany krój, dzięki czemu wygodnie układają się pod uprzężą. Elastyczny nylon oraz odpowiednia konstrukcja (m.in. klin w kroku) zapewniają pełną swobodę ruchów. Materiał chroni także przed szkodliwym promieniowaniem UV. Odwrotnie wszyty rozporek w wersji dla mężczyzn zaprojektowany został z myślą o uprzęży. Nie zabrakło także pętli do mocowania woreczka z magnezją.


Bat Hang

Bardzo ciekawą propozycją są także elastyczne dżinsy The North Face. Dzięki podwójnej warstwie materiału w kolanach oraz wstawkom z materiału Cordura® są bardzo wytrzymałe. Podobnie jak w innych spodniach wspinaczkowych zakrzywiona linia kolan i klin w kroku zastosowano by zapewnić pełną swobodę ruchów.


Więcej informacji na temat produktów The North Face znaleźć można na stronie www.thenorthface.com.


Goryonline
 
2018-11-07
BIZNES
 

Przymierzaj/przemierzaj i wygrywaj z marką Salomon!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-25
BIZNES
 

Columbia przedłuża sponsorowanie UTMB® Trail Running

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-11
BIZNES
 

"Dawno, dawno temu..." - o marce Fjord Nansen

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com