facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-02-17
 

The best of FREE SOLO

Przedstawiamy najbardziej imponujące przejścia na żywca znalezione w internecie :)  Zalecamy przed oglądnięciem przyszykowanie ręcznika lub magnezji, bo ręce będą się pocić…
Dan Osman
Zaczniemy jak na koncercie metalowym - od mocnego uderzenia! Wszyscy zainteresowani już widzieli. Nie szkodzi, można jeszcze raz i jeszcze raz... Długi ten filmik nie jest, a akcja raczej wartka ;-)
 

Christoph Profit
Absolutny klasyk! Wielki wspinacz, wielka ściana, wielka droga. Nic dodać, nic ująć


John Bachar

Był legendą za życia. Prawdopodobnie nikt nie przeszedł na żywca tyle dróg co On. Niestety, rachunek prawdopodobieństwa był przeciwko niemu i zginął podczas solowania. Na filmie w swoich najlepszych latach.


Patrick Edlinger
Na bosaka? Żaden problem, jeśli ściągniesz koszulkę przed przejściem. A technika Boskiego Patricka jest ponadczasowa – jak muza operowa…


Catherine Destivelle

Ciekawy film, na dzień dzisiejszy może trochę komiczny. Ale spójrzmy prawdzie w oczy - niejeden facet mógłby pozazdrościć psychy uroczej Catherine.


Alex Huber
Hasse-Brandler VIII+. Dorzućcie do tego przewieszenie, północną ścianę i kruchą skałę w Dolomitach. Pełen profesjonalizm, choć – jak przystało na Niemca – bez miejsca na improwizację.


Wojtek Kurtyka
Ha! Nie spodziewaliście się tu Polaków? Otóż nic bardziej mylnego, przedstawiamy drugą połowę kultowego filmu "Free Climbing" (pierwszą znajdziecie tutaj). Zobaczycie jak Wojtek Kurtyka przechodzi na żywca Filar Abazego VI.3+! Jeśli wydaje się Wam, że było lekko, to pojedźcie do Bolechowic. A gdybyście przez przypadek stwierdzili, że nie było aż tak trudno, to obróćcie się i spójrzcie na filar Maharadży. Jego też Wojtek przeszedł bez liny!


Steph Davis
Większkość solistów to mężczyźni, lecz zdarzają się Panie, które świetnie sobie radzą w tej dyscyplinie.


Alex Huber
Kolejny raz udowadnia, że jest wszechstronnym wspinaczem z mocną psychą. Tym razem na Grand Capucin.


Alain Robert

Niesamowity Francuz podczas trzeciego podejścia do zdobycia Petronas Towers. Jego dwie poprzednie próby zakończyły się na 60 piętrze.


Dean Potter
Po raz kolejny fragment z kultowych "Masters Of Stone". Za pierwszym razem gdy oglądałem ten film, to miałem podobną minę do faceta z półki. Teraz już pocą się mi tylko ręce.

Alex Honnold
Z taką fizjonomią mógłby spokojnie grać w amerykańskich komediach dla nastolatków. Ale tu przecież liczy się psycha i umiejętności. Panie i Panowie - FENOMEN!Ueli Steck
Swiss Machine w akcji! Nic dodać, nic ująć. Niektórzy malkontenci twierdzą, że nie jest człowiekiem.


Dan Osman
Na koniec jeszcze raz Dan Osman. Nikt tak nie potrafił zrobić Show ze wspinania. Niestety i on przegrał z rachunkiem prawdopodobieństwa, choć nie podczas solowania…

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-04
FOTO-VIDEO
 

Klasyki Jury - Marcin Kwaśniewski - Baader-Meinhof VI.1

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-16
FOTO-VIDEO
 

ONSAJTEM #2 – Marcin „Yeti” Tomaszewski

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-02
FOTO-VIDEO
 

ONSAJTEM #1 – Adam Ondra

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com