facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-09-17
 

Test kubka termicznego Contigo - model WestLoop

Posiadaczem kubka zostałem 24 grudnia 2010. Więc po użytkowaniu przez 9 miesięcy jestem przekonany, że jestem uprawniony do napisania opinii na jego temat. Od grudnia 2010 kubek używany był prawie co dzień.
WYGLĄD OGÓLNY:
 
Kubek wygląda bardzo atrakcyjnie, kształt produktu jest nowoczesny i można powiedzieć designerski. Uwagę przyciąga piękny lakier, którym kubek jest pokryty. Nakrętka kubka jest potężna, ogumowana i w kolorze czarnym. Produkt przystosowany jest do większości uchwytów  samochodowych.

W gamie kolorystycznej kubka mamy wybór, który niejedną kobietę doprowadzi do godzinnego rozmyślania, który kolor wybrać. Róż czy zieleń, a może niebieski?
 

DANE TECHNICZNE: 
 
Kubek wykonany jest ze stali, oprócz przykrywki wykonanej z wysokiej klasy plastiku. Objętość   WestLoopa to 470 ml, podwójna ścianka wydłuża czas studzenia się napoju.
Najważniejszą częścią tego kubka jest nakrętka z systemem AUTOSEAL. System ten gwarantuje nam, że ciecz nie wycieka ze środka kubka nawet w pozycji do góry nogami.

Według producenta, czas, w którym kubek trzyma ciepło to 4 h. Osobiście stwierdzam, że nie jest inaczej. Dla niektórych 4 h mogą być niewystarczające lecz pamiętajmy, że kubek to nie termos:)


 
UŻYTKOWANIE:

Kubek użytkowany głównie w samochodzie podczas dojazdu do pracy i w podróżach służbowych.

Przyjaciel podróży niestety nie był traktowany z szacunkiem - „walał się” to na fotelu pasażera, to na podłodze czy pod fotelem, natomiast nigdy mnie nie zawiódł i nic z niego nie wyciekło. Westloop przez ten okres niestety stracił na wyglądzie, gdyż powłoka lakierowana porysowała się, co właściwie mnie nie dziwi :).
 

ZALETY:


- interesujący wygląd.
- system AUTOSEAL zapobiegający wylewaniu się płynu.
- bardzo dobra termika.
 
WADY:

Nie pasuje do uchwytu w Oplu Astrze I.

Polecam ten kubek każdej osobie, która nie chce, by herbata czy kawa zaplamiły dokumenty w torbie oraz każdej osobie, która w drodze do pracy narażona jest na stanie w korkach :) 

Jerzy Pawłowski
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com