facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-06-20
 

Taternik - zmiany w kolportażu pisma

Od bieżącego numeru zmieniły się zasady kolportażu pisma. Głównym dystrybutorem jest Polski Związek Alpinizmu.
Zapraszamy na nową stronę internetową, dostępną pod adresem: www.taternik.org, na której można dokonać zakupu kwartalnika oraz zaprenumerować czasopismo. Koszt to 12,00 zł plus wysyłka (3 zł), przy prenumeracie kolejnych czterech egzemplarzy wysyłka gratis.

Na nowej stronie internetowej znajdziecie też teksty o działalności górskiej, ciekawostki, będziecie mogli pobrać archiwalne numery oraz nabyć wersję elektroniczną.

"Taternik" będzie również dostępny w sieci sprzedaży EMPiK w całej Polsce. Kwartalnik można kupić także w Tatrach - w Centralnym Ośrodku Szkolenia PZA "Betlejemka" na Hali Gąsienicowej oraz latem na obozowiskach PZA - na Szałasiskach i Polanie Rogoźniczańskiej, a także w Rudawach Janowickich na "Taborze pod Krzywą". Do współpracy zachęcamy kluby, sklepy, schroniska i inne instytucje.


Źródło: PZA
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2025-01-08
BIZNES
 

Z dziećmi na skitury!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-12-20
BIZNES
 

Patagonia worn wear - nie wyrzucaj, napraw!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-11-08
BIZNES
 

VI edycja SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-11-08
BIZNES
 

Sezon zimowy 2024/25 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2025 Goryonline.com