facebook
 
baner
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
baner
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-01-16
 

Targi Branży Sportowej i Outdoorowej

KIELCE SPORT - ZIMA to impreza skierowana do wybranych grup odbiorców – przedstawicieli czy właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowego i outdoorowego.

Co roku na 16 tysiącach metrów kwadratowych stoiska prezentuje tutaj blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy. Z ofertą firm zapoznaje się 3000 branżowych specjalistów z 13 państw oraz ponad 60 dziennikarzy zarówno z pism branżowych, jak i mediów ogólnopolskich. 

 

W 2014 roku ostatni dzień targów, tj. 15 lutego, to dzień otwarty dla publiczności. W programie pojawią się wtedy wydarzenia towarzyszące wystawie m.in.: spotkania z gwiazdami sportu, prezentacje sprzętu oraz pokazy mody sportowej przygotowane przez grupę zawodowych tancerzy.

Ponadto KIELCE SPORT-ZIMA 2014 to także ciekawa propozycja dla amatorów sprzętu wodnego. Po raz pierwszy odbędzie się bowiem Salon Turystyki i Sportów Wodnych. Zakres branżowy Salonu to przede wszystkim sprzęt i akcesoria do nurkowania, sprzęt i akcesoria do windsurfingu oraz kitesurfingu, szeroka oferta kajaków, łodzi, kanadyjek, pontonów, osprzętu, wyposażenia, odzieży, akcesoria dla miłośników kajakarstwa, akcesoria do pływania, sprzęt żeglarski.

Więcej informacji na stronie organizatora:
http://www.targikielce.pl/index.html?k=sport_zima&s=index

 

 

Źródło: www.ceneria.pl

 

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2017-12-13
BIZNES
 

Nowy sklep firmowy SALEWA w Rzeszowie

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-12-12
BIZNES
 

Smart call-back – opcja inteligentnego oddzwaniania

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2017-09-28
BIZNES
 

BUFF® Team Polska

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com