facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-05-07
 

Tańce wśród piratów - slajdowisko z cyklu "Świat bliższy niż sądzisz..."

W dniu 7 maja o godz. 19.00 w Krakowie odbędzie się spotkanie z Magdą i Marcinem Musiałami, którzy ramach slajdowiska z cyklu "Świat bliższy niż sądzisz…” opowiedzą o swojej wyprawie do Ameryki Południowej. Turystyczne Koło Naukowe "Wagabunda" zaprasza.
Jesteśmy młodym małżeństwem, dwójką ludzi, których łączą wspólne pasje, odwaga spełniania marzeń, odrobina szaleństwa i wiele miłości. Podróżujemy i dzielimy się tym, co widzimy i przeżywamy. Jesteśmy autorami wielu blogów o podróżach, laureatami konkursów w dziedzinie relacji podróżniczych, często gościmy w audycjach radiowych dotyczących eksplorowania świata, organizujemy pokazy zdjęć w klubach podróżniczych. Odwiedziliśmy już 44 kraje.

Przygotowywana ponad rok podróż „Tańce wśród Piratów” miała dać odpowiedź naszemu głodowi przygód, ugruntować naszą fascynację tańcem oraz pogłębić wiedzę o Skarbie, który czekał na nasze odkrycie. Trasa wyprawy wiodła przez Nikaraguę, Kostarykę, Panamę (wraz z wyspami San Blas), Dominikanę, Kolumbię i Wenezuelę. W 83 dni pokonaliśmy 8454 km wyłącznie lądem i wodą. Celem przedsięwzięcia było poszukiwanie źródeł tanecznej radości, dotarcie do miejsc związanych z piratami z Karaibów oraz poszukiwanie skarbu, a chęć niesienia pomocy Kamilowi Misztalowi nadała projektowi duchowego wymiaru. Dzięki wielowymiarowości podróży, udało się nam pozyskać sponsora, który ufundował nam całość biletów lotniczych (do Wenezueli i wewnątrz Karaibów) – rzeszowską firmę WhyNotFly.


Fot. Hanne Eller

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 7.05.2013 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Więcej informacji na www.wagabunda.krakow.pl


Wstęp wolny!
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com