facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-12-21
 

Tamrac Evolution 9

Unikalny system nośny sprawia, że plecak Evolution 9 może być noszony na 3 sposoby: jako plecak, jako torba na ramię lub plecak typu sling.

Plecak Evolution 9 marki Tamrac idealnie nadaje się do przenoszenia lustrzanki z gripem, z dołączonym obiektywem do 22 cm, kilkoma dodatkowymi obiektywami oraz lampą błyskową. Dodatkowa komora pozwala na przenoszenie laptopa do 17". Konstrukcja plecaka umożliwia noszenie go jako zwykłą torbę na ramię, jako plecak, a także jako plecak sling - z jednym pasem naramiennym.Aby przejść z konfiguracji plecaka dwuramiennego na jednoramienny należy połączyć jeden pas naramienny na krzyż. Czerwony do czerwonego dla noszenia na prawym ramieniu oraz niebieski do niebieskiego do noszenia na lewym ramieniu. Wolny pas naramienny można z łatwością schować do plecaka. Gdy plecak zdejmiemy, dostęp do sprzętu zapewnia nam klapa do głównej komory.

Dzięki systemowi „Triple Access System” dostęp do przenoszonego sprzętu jest możliwy na 3 sposoby. W konfiguracji plecaka użytkownik ma do dyspozycji dwa wyściełane pasy naramienne, pas biodrowy oraz pas piersiowy. Aby szybko dostać się do aparatu, należy wysunąć jedno ramię z pasa naramiennego, przerzucić plecak na przód ciała i otworzyć boczną klapę, za którymi znajduje się lustrzanka z dołączonym obiektywem.

Regulowane wewnętrzne przegrody są wyłożone pianką. Siatkowa kieszeń wewnątrz głównej klapy idealnie nadaje się do przechowywania małych akcesoriów tak, aby były widoczne i pod ręką. Górne, wyłożone pianką komory zmieszczą lekką kurtkę, drugie śniadanie lub dodatkowe akcesoria. Siatkowa kieszeń z tyłu pomaga przechowywać małe akcesoria na swoich miejscach, a siatkowa kieszeń Windowpane-Mesh na wewnętrznej klapie mieści dodatkowe niewielkie przedmioty.

Praktyczny system (QuickClip Tripod Attachment oraz Tripod Foot Pocket) pozwala przymocować mały statyw w łatwy i bezpieczny sposób. Każdy bok posiada zapinaną na zamek kieszeń na akcesoria, np. iPoda lub telefon. Prawa kieszeń mieści zdejmowaną osłonę przeciwdeszczową, którą można naciągnąć na plecak w trakcie złych warunków pogodowych.

 

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 749 zł.

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-02-03
BIZNES
 

Czy bielizna termoaktywna chroni przed zimnem?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com