facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-04-19
 

Świetna kurtka na kiepską pogodę - Minimalist Jacket Marmot

Minimalist Jacket od Marmota sprawdzi się w różnych, nawet najbardziej trudnych warunkach. Została wykonana w technologii Gore Paclite®, co gwarantuje pełną oddychalność i nieprzemakalność.
Jeżeli chcemy w komfortowych warunkach wybierać się na spacery, wędrówki czy pobiegać po parku, powinniśmy zaopatrzyć się w dobrą kurtkę.

To obok butów najważniejszy element naszego turystycznego wyposażenia. Kurtek turystycznych w sklepach nie brakuje, ale nie z każdej będziemy zadowoleni. Dlatego przy wyborze warto niekiedy zapłacić trochę więcej, aby otrzymać produkt na najwyższym poziomie.

Takim jest bez wątpienia kurtka Minimalist Jacket oferowana przez znaną firmę Marmot. Jej twórcy zadali sobie trud wyprodukowania odzieży, która sprawdzi się w różnych, nawet najbardziej trudnych warunkach. Dlatego wykonali ją w technologii Gore Paclite®, co gwarantuje pełną oddychalność i nieprzemakalność. Temu ostatniemu sprzyjają również w 100 procentach podklejone szwy oraz listwa uszczelniająca suwak zapinana na zatrzaski.


 
Druga ważna rzecz to wygoda. Osoby, które ubiorą kurtkę od Marmota, na pewno będą zadowolone z anatomicznego kroju rękawów Angel-Wing Movement, zintegrowanego, regulowanego kaptura, elastycznego ściągacza u spodu oraz osłony podbródka z DriClime®. Bez wątpienia przydadzą się też kieszenie. Jedną – z wodoodpornym suwakiem – umieszczono na piersi. Możemy w niej bezpiecznie ukryć dokumenty, pieniądze czy telefon. Z kolei w bocznych kieszeniach z suwakami ogrzejemy dłonie podczas chłodów.

Aktywne osoby docenią wentylację zastosowaną pod pachami, dzięki której podczas intensywnego wysiłku czy wyższej temperatury na zewnątrz nie będziemy się pocić. Dla bezpieczeństwa wszystkich po zmroku przyda się odblaskowe logo. Bardzo ważna jest też waga kurtki – niespełna 450 gramów!

To wszystko sprawia, że kurtka Minimalist Jacket trafi w gusta zarówno turystów, sportowców, biegaczy jak i wszystkich, którzy po prostu potrzebują dobrej odzieży na kiepską pogodę.


Produkt Marmota jest dostępny w kilku kolorach.

Tekst pochodzi z serwisu blog.outdoorzy.pl.

Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com