facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-11-28
 

„Superheroes of Stoke” - polska premiera w Warszawie

W przyszły wtorek (4 grudnia) odbędzie się polska premiera najnowszej produkcji wytwórni Matchstick Productions. Widzów czeka niesamowita dawka narciarskiej akcji z najwyższej półki! 
Matchstick Productions to wytwórnia filmowa z 20-letnim stażem w branży sportów akcji. Przez lata ekipa udowadniała, że nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o jakość zdjęć, montaż i pomysły na swoje produkcje. W tym roku Steve Winter, Murray Wais i Scott Gaffney uznali, że przyszedł czas na podsumowanie tych dwóch dekad, w czasie których w narciarstwie zaszły ogromne zmiany.

„Superheroes of Stoke” to piękny portret największych bohaterów freeskiingu, ludzi którzy przez lata przyczyniali się do rozwoju tego sportu i przesuwali granice tego, co możliwe w narciarstwie. Film to okazja, by poznać tych, którzy jako pierwsi skakali z ogromnych skał na Alasce, wymyślali pierwsze snowparkowe tricki, czy testowali pierwsze szerokie narty w kanadyskim puchu.
 
 
 
Produkcja MSP to także wciskająca w fotel dawka ujęć zebranych w minionym sezonie. To, co wyczyniają narciarze tacy jak Richard Permin, Mark Abma, Eric Hjorleifson czy Sean Pettit na Alasce wydaje się przeczyć prawom grawitacji. Kiedy myślimy, że już nic więcej nie spowoduje, że serce zacznie nam bić mocniej, na ekranie pojawiają się Russ Henshaw, Gus Kenworthy i inni zawodnicy, którzy w czasie sesji na gigantycznych skoczniach pokazują, co oznaczają prawdziwe loty narciarskie.
 
 
 
„Superheroes of Stoke” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy nie mogą już doczekać się zbliżającej zimy.
 
 

Na stronie www.ski2die.pl i facebook.com/ski2die można jeszcze kupić bilety na pokaz, który odbędzie się 4 grudnia w kinie Iluzjon w Warszawie.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com