facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-07-04
 

Strona marki Platypus już w sieci - po polsku

Od pewnego czasu w internecie można znaleźć polskojęzyczną stronę marki Platypus. Marka Platypus posiada w swej ofercie ogromną gamę produktów, przeznaczonych do szeroko pojętych zastosowań do nawadniania.
W ofercie Platypusa można znaleźć pojemniki na wodę, butelki do picia w różnych litrażach, bukłaki z rurką do picia w marszu, biegu lub jeździe na rowerze, grawitacyjne filtry do wody, a także nieduże plecaki rowerowe, biegowe lub turystyczne, wyposażone w systemy do nawadniania. Platypus oferuje także pełen wybór akcesoriów i części zamiennych do swoich produktów.

Szczegółowe opisy oraz duże zdjęcia pomogą użytkownikom w zapoznaniu się z wyrobami marki Platypus. Systemy do nawadniania oraz filtry marki Platypus są wielokrotnymi laureatami najbardziej prestiżowych nagród w świecie outdorowym.


Na stronie znaleźć można informacje o gwarancyjnym i pozagwarancyjnym serwisie produktów Platypus, praktyczne porady i instrukcje oraz listę sklepów, w których są dostępne produkty marki Platypus w całej Polsce.

Producentem Platypusa jest firma Cascade Desings, która w swej ofercie posiada również między innymi marki Thermarest, MSR i SeaLline, których strony są już dostępne w sieci. Dystrybutorem marki Platypus jest warszawska firma Paker www.paker.pl.


Zapraszamy na www.platypus.thermarest.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com